Atgriezties pie raksta

Ogres svētkos svinīgi nodots projekts "Tunelis zem dzelzceļa" Foto

24.augustā par godu Ogres 90 gadu jubilejai Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Vasaras dārzā rīkoja svinīgo pieņemšanu.

Uz pieņemšanu tika aicināti Ogres Goda pilsoņi, Ogres novada domes deputāti, pašvaldības iestāžu, amatierkolektīvu un uzņēmumu vadītāji un speciālisti, kā arī viesi no Ogres sadraudzības pilsētām Igaunijā, Lietuvā, Ukrainā, Baltkrievijā un Somijā.


Pasākumu  ar savu klātbūtni pagodināja arī Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ministrs Kaspars Gerhards un VAS "Latvijas dzelzceļš" viceprezidents Ainis Stūrmanis, kuram realizācijai svinīgi nodots Ogrē iecerētais projekts "Tunelis zem dzelzceļa". Tam jau uzlikti visi realizēšanai nepieciešamie paraksti. 


"Šodien ir vēsturisks mirklis. Mēs aptuveni gadu esam kopā strādājuši, lai taptu projekts "Tunelis zem dzelzceļa". Vēsturiski ir izveidojies, ka dzelzceļš Ogri sadala divās daļās, un mēs gandrīz katru gadu zaudējam kādu cilvēku uz sliedēm. "Latvijas dzelzceļa" vadība mūs ir sapratusi un izrādījusi pretimnākšanu,” pirms projekta nodošanas sacīja E.Helmanis.


Šis projekts ir veiksmīgs Ogres novada pašvaldības un Latvijas dzelzceļa sadarbības piemērs. Arī A.Stūrmanis norādīja, ka drošība ir arī Latvijas dzelzceļa prioritāte, un izteica cerību, ka izbūvētais tunelis zem dzelzceļa samazinās negadījumu skaitu uz dzelzceļa un dzelzceļa tuvumā būs vieglāk un drošāk atrasties. 


Sveicot Ogres pilsētu 90 gadu jubilejā, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš uzsvēra, ka pašreizējā Ogres novada pašvaldība spējusi risināt dzelzceļa tuneļa problēmu, kas bija aktuāla jau kopš pagājušā gadsimta 60.gadiem.


"Novēlu, lai šo projektu izdotos pēc iespējas ātrāk realizēt, jo tas ir svarīgs arī Ikšķiles novada iedzīvotājiem, kuri izmanto šīs maģistrāles," sacīja I.Trapiņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42183

2018. gada 27. augustā, 15:40, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Pēteris.. • 1. februārī, 16:46
Es tev nerādos tavās domās?
Antra • 1. februārī, 16:45
Katram ir savas vērtības,es tikai izteicu savas domas..
Narijs • 1. februārī, 16:42
Kas notiek?par ko ir strīds ,Antra?par to veco 56.gadīgo signālistu ,cik zinu.vārda Aivars?tak pēc vina zobarsts 30 gadus ilgojas....atradusi te nahuj skaistuli....aizej izgulies.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet