Atgriezties pie raksta

Īslaicīgi pazeminās ūdenslīmeni Rīgas HES ūdenskrātuvē

Lai nodrošinātu Ķeguma HES un Rīgas HES hidrotehnisko būvju uzturēšanu un drošību atbilstoši normatīvajiem aktiem, to apsekošanai laikā no 6. līdz 8.septembrim Rīgas hidroelektrostacijas ūdenskrātuvē uzturēs pazeminātu ūdenslīmeni līdz atzīmei 16,25 m Latvijas augstuma sistēmā.

Ūdens līmenis Rīgas HES ūdenskrātuvē tiks pakāpeniski samazināts 6.septembrī. Pēc apsekošanas darbu pabeigšanas tā pakāpeniska paaugstināšana sāksies 8.septembrī, sasniedzot normālu līmeni 9.septembrī.


Līmeņa pazeminājuma laikā Ķeguma HES lejas bjefā un Rīgas HES augšas bjefā veiks hidrotehnisko būvju mainīgās un zemūdens zonas apsekošanu un ģeodēziskos mērījumus. Šos darbus iespējams veikt, tikai uz laiku pārtraucot Rīgas HES darbu un pazeminot ūdens līmeni ūdenskrātuvē.


Ūdens līmenis ūdenskrātuvē tiks uzturēts pieļaujamās ūdens līmeņa robežās atbilstoši ūdens resursu lietošanas atļaujai.


Atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai AS "Latvenergo" pienākums ir rūpēties par Daugavas hidroelektrostaciju hidrotehnisko būvju drošumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42206

2018. gada 31. augustā, 10:26, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>zika • 2018. gada 2. septembrī, 19:06
kas tad tevi toreiz parāva, vai vecā iekarotāju poļitruka 11. gs mūka meinharda ento simtgadu pēctecis vai viņa šodienas sekotāja, čekistu nagumaucēja savicka kadru staršina?
Lunis • 2018. gada 1. septembrī, 04:16
Nepārdzīvo zika , var tak rāvējslēdzēju iešūt. Bet vispār tur tās zaudētājas padaudz reizēm bariem vien esmu sastapis :D
zika • 2018. gada 31. augustā, 23:35
Pirms gadiem 10 es Meinarda salā pazaudēju savu nevainību. Gribu aiziet un to pameklēt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet