Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 4.septembra numurā:

* Ķegumā jauns amats – izpilddirektora vietnieks. Un vēl citas vakances mūsu novadu pašvaldībās;
* 2023.gadā eID karte kļūs par obligātu dokumentu;
* Recepte: Maigie gurķīši.

* Ikšķilē atklāj vienu no skaistākajiem bērnudārziem Latvijā
Bērnudārzā ir ne tikai mācību, atpūtas, mūzikas nodarbību un rotaļu telpas, sporta zāle un zāle ar skatuvi svinīgiem pasākumiem, bet arī baseins un veselību veicinošā sāls istaba.


Pēc bērnudārza telpu apskates M.Kučinskis atzina, ka, viņaprāt, šis šobrīd ir labākais bērnudārzs Latvijā: "Jo vairāk šādu vietu būs, jo cilvēki izaugs labāki, ar lielāku ticību saviem spēkiem un nākotnei."


* Zinību dienu atzīmē Lazdukalnu parkā
Zinību dienas pasākums Lazdukalnu parkā abām skolotājām bija tāda kā stafetes nodošana – pārņemšana. Bērni un viņu vecāki, ierodoties piknika vietā, ne tikai sasveicinājās ar skolotāju Aiju, bet arī iepazinās ar savu jauno klases audzinātāju Sandru.


* Ogrēniešiem iespaidīgi naudas laimesti
Gados jaunais pāris pastāstījis, ka kopš Simtgades loterijas laišanas klajā tikušas iegādātas jau diezgan daudzas biļetes, bet līdz šim laimējies tikai ar 5, 10 vai 15 eiro laimestiem. Vīrietis pasmējies, ka šoreiz lielā veiksme uzsmaidījusi, jo neesot paklausījis sievu, kura gribējusi, lai viņš iepriekš iegādāto loterijas biļeti ar 10 eiro laimestu iemaina pret naudu, bet jaunu biļeti vairs nepērk. Kamēr sieva izvēlējusies bērniem skolas lietas, vīrs tomēr sagādājis jaunu biļeti un tajā atklājies 10 000 eiro laimests. Sieviete stāstījusi, ka burtnīcas izkritušas no rokām, jo pārsteigums bijis liels un neticams!


Vēl kādam citam ogrēnietim – 13 500 eiro!


* Ogres Tautas teātrim jauna mājvieta
"Tā sajūta pašlaik ir absolūti kosmiska, ka tagad aiz muguras ir telpa, kurā vajadzēs veidot visu tās saturu. Pirmo reizi ieejot jaunajās teātra telpās, sajūta droši vien ir līdzīga tai, ko cilvēks izjūt pirmo reizi dodoties izplatījumā vai izkāpjot uz Mēness. Paldies Ogres novada domei, tās priekšsēdētājam E.Helmanim un visai komandai, kā arī būvniekiem, kas to visu dabūja gatavu!" teica OTT režisors J.Kaijaks.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42220

2018. gada 4. septembrī, 00:21, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nesapratu • 2018. gada 4. septembrī, 10:42
Tas izpilddirektora vietnieks vajadzīgs, lai Bartkeviču uzmanītu? Novads nav no lielajiem...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet