Atgriezties pie raksta

Ogrē tiek veidots jauns aprūpes pakalpojumu centrs

11.septembrī plkst.11.30 Ogrē, Grīvas prospektā 4, ikviens interesents varēs aplūkot īpašās aprūpes automašīnas, kas paredzētas kvalitatīvai, ātrai aprūpei un palīdzībai vientuļiem, veciem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem ar invaliditāti. 

Sadarbībā ar Ogres, Ķeguma un Skrīveru novada pašvaldībām un Sociālajiem dienestiem pie novadu senioriem jau devušās Latvijas Samariešu apvienības īpaši uzbūvētas un speciāli aprīkotas automašīnas, kurās ir pieejams viss nepieciešamais, lai šo aprūpi varētu veikt cilvēka ierastajā dzīves vietā. 


Šādas automašīnas ir pasaules līmeņa novitāte un līdz šim nevienā valstī vēl šāda ideja nav īstenota.


"Samariešu atbalsts mājās" paredz attīstīt kvalitatīvu un pieejamu aprūpi un palīdzību vientuļiem, veciem cilvēkiem lauku reģionos, kā arī cilvēkiem ar invaliditāti. Šāds mūsdienīgs, mobils un operatīvs aprūpes veids ir teju vienīgais veids, kā šiem cilvēkiem turpināt cilvēka cienīgu dzīvi savās mājās pretstatā aprūpei institūcijā.


Latvijas Samariešu apvienība attīstības finanšu institūcijas ALTUM sociālās uzņēmējdarbības atbalsta programmas ietvaros ir saņēmusi Latvijā līdz šim lielāko grantu – 185 tūkstošus eiro. Pateicoties saņemtajam finansējumam, "Latvijas Samariešu apvienība" paplašinājusi savu specifisko autoparku un nodrošinās aprūpes kompleksos pakalpojumus, izveidojot Vidusdaugavas pakalpojumu centru Ogrē kā jaunu dienesta "Samariešu atbalsts mājās" reģionālo struktūrvienību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42252

2018. gada 8. septembrī, 09:12, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

vau • 2018. gada 9. septembrī, 09:50
Vai arī ūdens būs līdzi?
vau • 2018. gada 9. septembrī, 09:50
Vai arī ūdens būs līdzi?
pics • 2018. gada 8. septembrī, 20:23
Tā mašīna nav par velti- ja vari samaksāt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet