Atgriezties pie raksta

« Ja aiz dzīvokļa sienas ir atkritumu konteineru laukums Foto

2018. gada 13. septembrī, 00:11, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

bertina03 • 2018. gada 4. oktobrī, 19:03
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com whatsapp numurs: whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
Ieva • 2018. gada 14. septembrī, 11:49
Mūsējie arī ir pārbāzti,un ir arī kur šķirot,bet ir cilvēki kas vienalga met kā pagadās. Un svētdienas rītos mosties no tā nenormālā skaļuma 6 no rīta,patiešām nav patīkami... Citi laiki nav iespējami?....
21Iedzīvotāja • 2018. gada 14. septembrī, 10:33
Labdien! Runājot par miskastēm agrāk bija 3 lielās ikdienas miskastes uz divām mājām, bet nešķirojamās kur bērām visu kopā tagad ir mazās miskastes uz 2.mājām šķirojamās tas ir ļoti jauki es domāju ka jāierīko papildus šīm miskastēm kā Rīga pie citām mājām vai nu uz atslēgas vai koda slēdzamo atkritumu glābātuvi un tad nebūs tik pilnas ka paspēs izvēst. Šobrīd met tanīs atkritumus kam nav slinkums . Trakās bites un Bokāls un citi uzņēmumu darbinieki jūsu mājai ir savas miskastes.
Cīnītājs • 2018. gada 13. septembrī, 17:41
Atkritumu glabāšanas vieta bija, kur tagad stāv automašīnas, bet arī agrāk viņas stāvēja turpat. Ko tas dod, ja automašīnu stāvvieta paredzēta 21 mājas iedzīvotājiem, bet liek 23 māja un 3 māja, bet par stāvvietu maksā 21 mājas automašīnu turētāji. Ļ. Volkovs tikai iekasē, bet neseko, lai būtu kārtība, pašiem automašīnu īpašniekiem esot jāseko, lai citi nenovieto mašīnas. Galvenais pārvaldnieka darbs iekasēt sev algu no vairākām mājām, kuras pārvalda, bet iedzīvotāji, lai paši tiek galā!
iedzīvotāja • 2018. gada 13. septembrī, 13:37
Ausekļa 7b mājas galā arī ir 3 konteineri, riebjas pa logu paskatīties, man tieši zem logiem. Un kad brauc viņus savākt tieši 6 no rīta.... It sevišķi stikla pudeļu konteineru, man jau liekas, ka viss rajons ir augšā. Man bērni tajā laikā guļ, bet ar tādu troksni mironi uzmodina.
Eskudo • 2018. gada 13. septembrī, 13:35
Rodas jautājums - a kur tad bija tā atkritumu glabāšanas vieta pirms tam? Vai tik ne tur, kur šobrīd atrodas jaunā automašīnu stāvvieta? Ja tā, tad atvainojiet, bet iedzīvotāji paši ir vainīgi. Starp atkritumu glabāšanas vietu un stāvvietu viņi izvēlējās stāvvietu. Tā turpināt!
Interesents • 2018. gada 13. septembrī, 12:16
Ļoti gribētos par šo jautājumu dzirdēt arī kādu viedokli no Ogres pašvaldības speciālistiem?
21 mājas iedzīvotāja • 2018. gada 13. septembrī, 12:10
Labi runāt tiem, kurus neskar šī nekārtība. Tad kad mājas cēla, konteineriem bija izplānota un atvēlēta vieta. Mājas priekšā, kas nav pie logiem. Parādiet vēl māju Ogrē, kur konteineri atrodas pie logiem? Ļ. Volkovs uzsver, ka Ogre domes speciālisti ir atļāvuši novietot tur konteinerus, ļoti vēlotos paskatīties šiem speciālistiem acīs. Kā jums patiktu gandrīz katru dienu skatīties uz šo "patīkamo" skatu? Ja tas būtu tikai vienu reizi! Uz skolu, bērnu dārzu iet bērni, skaisti! 23 mājas iedzīvotājiem labi, tālu nav jānes atkritumi, vai pie saviem logiem nevālas šo skaistumu? Arī "Trakās bites" darbiniekiem nav slinkums nest savus atkritumus uz šiem konteineriem. Vai mašīnas riepas arī ir lielgabarīta atkritumi. Te piebrauc ar mašīnām un izgāž visu nevajadzīgo? Varbūt kāds grib mainīties ar dzīvokļiem un padzīvot mūsu vietā?
JA • 2018. gada 13. septembrī, 10:59
Visu laiku cinisies un cinisimies .. miskastes bij prieksa tagat aizmugure met kas grib i no skolas ir tuvak. no bernudarza ir tuvak
Solvita to Sa-skaņu • 2018. gada 13. septembrī, 10:57
a kā Tu domā, ka vāks varētu būt aizvērts, ja divu māju iedzīvotāji met visus savu atkritumus tikai divos konteineros, protams ka nē...padomājot loģsiki šie kontenteineru vāki ir nepārtraukti atvērti. Un kā ir tiem garāmgājējiem, kas iet garām ar bērniem uz skolu un dārziņu. Vai tiešām labāku vietu nevarēja atrast? Kā ar tiem iedzīvotājiem, kas dzīvo aiz šīs gala sienas - protams viņu nek. īpašumu vērtība kritīsies, neviens nepirks īpašumus blakus atkritumiem, te protams neviens par to nav padomājis kādus zaudējumus nes šī nepiemērotā atkritumu izvietošanas vieta.
Sa-skaņu • 2018. gada 13. septembrī, 10:40
Visu var atrisināt, tikai ar ļoti lielām pūlēm. Un mušas diez vai lido apkārt konteineriem, jo visi tie pilsētā, cik novērots, ir ar aizveramiem vākiem (ja tos aizver)!
M-21/23 iedzīvotājs • 2018. gada 13. septembrī, 09:59
Mūžīgā nesaprašanās starp augšējā stāva un pirmā stāva iedzīvotājiem: Vieniem interesē lai netek jumts, otriem lai nosiltināta grīda no pagraba. Tā arī šeit - mēs visi "ražojam" atkritumus. Diemžēl. Tie kaut kur iz jāuzkrāj, pirms tiek izvesti. Mājai ir 4 puses, 2 no tām (fasādes) ir ar logiem. Liekam pretī tām? Neliekam. Ja liekam mājas galā, tad kurā? Protams ka katra "gala" iedzīvotāji teiks ka "tajā otrā". Mālkalnes 21 un 23 variantā piebraukšana pie konteineriem ir iespējama tikai šajā (pašreizējā) variantā. Kas atliek - šķirojam, trūdošos liekam maisiņos, lai mušas un atkritumu smaku nebūtu.
Marija • 2018. gada 13. septembrī, 08:57
te vaina ir likumā. Dz. īpašnieku vairākums uzspiež nelielai daļai savu gribu. Lai tik pašiem nebūtu neērtibas, nolemj , ka jācieš malējo dz. iedzīvotājiem, tādā veidā jebkuru problēmu var uzkraut ar vairākuma balsojumu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet