Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14.septembra numurā:

* Piedaloties jauniešiem, Ogres novadā izstrādās Jauniešu mājas skiču projektu;
* Suntažu kapsētas mūrim atjaunots vēl viens posms;
* Pludmales volejbola sezonu noslēdz Rembatē.

* Starp Latvijas Goda ģimenēm arī ogrēnieši Grīnhofi
Grīnhofu ģimenes galva Reinis jau pēc pasākuma telefonsarunā ar "OVV" pastāstīja, ka šim konkursam viņa saimi ieteicis Ogres tehnikuma kolektīvs. Šajā izglītības iestādē gan Reinis, gan viņa dzīvesbiedre Liene strādā par pasniedzējiem, Grīnhofiem ir seši bērni. Iekļūšana konkursa laureātu lokā ogrēniešiem esot bijis negaidīts un ļoti patīkams pārsteigums.


* "Bille" Meņģelē: tikšanās ar radošās grupas pārstāvjiem
Kolektīvi just līdzi mazās Billes dzīves gaitām savas ģimenes vārdā uzdāvināja meņģeliete Aija Maļecka. Viņas jaunākais dēls Tomass filmā piedalījās epizodiskā lomā, bija klāt svinīgajā brīdī, kad Bille iesāka skolas gaitas un baznīcā daudzos pirmklasniekus uzrunāja mācītājs.


* Ikšķilē svinīgi atklāts "Minku parks"
"Minku parka" atklāšanā piedalījās gan pašvaldības darbinieki, gan objekta būvnieki un citas ieinteresētās personas, tomēr tā galvenie goda viesi bija bērni – pirmsskolas vecuma meitenes un zēni no netālā bērnudārza "Urdaviņa". Tas ir ļoti loģiski, jo labiekārtotais rotaļu laukums taču domāts tieši viņiem. Bērni par godu šim pasākumam bija sagatavojuši vairākus muzikālus priekšnesumus, ar ko iepriecināja visus klātesošos.


* Madlienas pagastā plāno būvēt Eiropā modernāko olu ražotni
A.Veinbergs norādīja, ka, viņaprāt, veiksmīgi izvēlēta arī iespējamās ražotnes atrašanās vieta, kas ir atstatus no apdzīvotām vietām, lielceļa malā. Tādējādi netiktu radītas neērtības tuvējo pagastu iedzīvotājiem, piemēram, sakarā ar intensīvu kravas auto pārvietošanos, gan piegādājot graudus, gan izvedot gatavo produkciju. Ražotni plānots būvēt Madlienas pagastā. Tā atrastos aptuveni 14 kilometrus no Madlienas, deviņus kilometrus no Lēdmanes un 10 kilometrus no Krapes.


* Daudzdzīvokļu namu remontdarbiem veidos speciālu uzkrājumu fondu
6.septembrī SIA „Ogres Namsaimnieks” valdes loceklis Kaspars Grīnbergs jau atkal aicināja uz tikšanos apsaimniekošanā esošo daudzdzīvokļu namu māju vecākos, lai pārrunātu aktualitātes un atbildētu gan uz iepriekš iesūtītājiem, gan klātienē uzdotajiem jautājumiem. Tādu nebija mazums, jo kopš iepriekšējās tikšanās reizes noslēguma fāzē nonākusi Ogres novada PA "Ogres namsaimnieks" reorganizācija un daudzdzīvokļu namu apsaimniekošana tagad ir jaunizveidotā SIA "Ogres Namsaimnieks" pārziņā. 


Vairāk lasiet jaunajā "OVV"!


* Dažas lietas, kuras svarīgi zināt, ja 24.septembrī vēlies doties uz Aglonu
Aglonas bazilikas laukumā drīkstēs un ir ieteicams ņemt līdzi šādas lietas: lietusmēteli; ūdeni, pildītu plastmasas pudelēs; sviestmaizes (pie bazilikas laukuma būs tikai pāris tirdzniecības vietas, kurās varēs nopirkt līdzi ņemamu ēdienu); nelielu saliekamo krēsliņu; rožukroni; nepieciešamos medikamentus.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Mūsu jaunajiem basketbolistiem sudraba medaļas Tallinā;


* Ogres orientieristiem medaļas Latvijas čempionātā Turaidā;


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42286

2018. gada 14. septembrī, 00:44, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bertina03 • 2018. gada 4. oktobrī, 19:04
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com whatsapp numurs: whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
Alberts • 2018. gada 14. septembrī, 08:56
Uz Aglonu nebraukšu, bet izlasīt rakstu bija interesanti, paldies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet