Atgriezties pie raksta

Māju vecākie aktīvi debatē SIA "Ogres Namsaimnieks" sapulcē

6.septembrī SIA "Ogres Namsaimnieks" aicināja uz sapulci māju vecākos, lai informētu par jaunumiem un atbildētu uz jautājumiem.

SIA "Ogres Namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs klātesošos informēja, ka šobrīd noslēguma fāzē ir Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" reorganizācija un ir daudz dažādu jautājumu no pakalpojumu ņēmējiem.


No 1.septembri ir mainījušies norēķini par karstā ūdens uzsildīšanu Ogres pilsētas daudzdzīvokļu namos – tas bija viens no sapulces apspriestajiem jautājumiem. Māju vecākie saņēma atbildes uz saviem jau agrāk iesūtītajiem jautājumiem. Daudz izskaidrošanas darba K.Grīnbergs veltīja dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas izdevumu atskaitēm, kurās jūnijā pieauguši nodaļu uzturēšanas izdevumi, kas saistīti ar reorganizāciju, darbinieku optimizāciju, izmaksājot likuma noteiktajā kārtībā vairāk nekā 30 darbiniekiem atlaišanas pabalstus.


Šobrīd agrākās Ogres novada p/a "Ogres namsaimnieks" vietā ir divas organizācijas: p/a "Ogres komunikācijas" un SIA "Ogres Namsaimnieks". P/a "Ogres komunikācijas" pārziņā ir notekūdeņu attīrīšana, ūdenssaimniecība, Ogres kapi, Smiltāju kapi, Ogresgala kapi, Ciemupes kapi, dzīvnieku patversme un peldbaseins "Neptūns", bet SIA "Ogres Namsaimnieks" gādā par daudzdzīvokļu dzīvojamo namu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu un pilsētas centralizētu siltumapgādi – siltumenerģijas ražošanu, piegādi, sadali un tirdzniecību.


K.Grīnbergs ir pārliecināts, ka veiktā reorganizācija būtiski uzlabos sniegto pakalpojumu kvalitāti, jo būs atdalītas Ogres novada pašvaldības domes deleģētās funkcijas, kurām nepieciešami budžeta līdzekļi, no komercpakalpojumiem. Veiktās izmaiņas ļaus piesaistīt Eiropas Savienības struktūrfondu naudu, piem., siltumtrašu rekonstrukcijai un daudzdzīvokļu namu siltināšanai.


Māju vecākie aktīvi debatēja par daudziem jautājumiem, kas viņiem jārisina: jumtu, balkonu, kāpņutelpu remonti – gan plānotie, gan neplānotie, noslēgtie līgumi, tāmju projekti, cenas, māju apsaimniekošana, obligāti veicamie darbi, administratīvie un juridiskie pakalpojumi, elektroapgādes sistēmas nodrošināšana, algas un budžets.


SIA "Ogres Namsaimnieks" vadība solīja sekot līdzi komunikācijai ar iedzīvotājiem, laikā un pēc būtības atbildot uz viņu iesniegumiem. Svarīga ir arī māju vecāko izglītošana, lai visus neskaidros un aktuālos jautājumus atrisinātu kompetenti, iesaistot tos dienestus, kas šiem nolūkiem paredzēti.


SIA "Ogres Namsaimnieks" māju vecāko sapulces rīko reizi mēnesī. Nākamā sapulce plānota 4.oktobrī pulksten 19 Zilokalnu prospektā 12 (zālē), Ogrē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42305

2018. gada 17. septembrī, 12:13, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bertina03 • 2018. gada 4. oktobrī, 19:01
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com whatsapp numurs: whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
Kāpēc • 2018. gada 19. septembrī, 06:30
Kāpēc nav reğistrēts kā pašvaldības SIA? Lai dažiem brīvas rokas. Starp citu ka tik nepiepildās izteiktās bažas,ka tas ir apzināts gājiens lai visu izsaimniekotu. Tik daudz sūdzību un neapmierinātu cilvēku ar apsaimniekotāju kā šobrīd nav bijušas.
valde • 2018. gada 18. septembrī, 22:36
Kas vispar ir valde? kas to iecēla? tiešām iedzīvotāji vajag beidzot kaut ko sākt darīt ! cik ilgi mēs to cietīsin ka visu izlemj musu vietā ????

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet