Atgriezties pie raksta

Pārbūvēs kāpnes pie Ogres novada domes ēkas Foto

20. septembrī ir uzsākti sagatavošanās darbi pirms kāpņu pārbūves pie Ogres novada pašvaldības ēkas Brīvības ielā 33, būvdarbi tiks uzsākti septembra pēdējā nedēļā.

Pirmajā kārtā tiks veikta kāpņu, atbalstsienu, margu demontāža, jauno kāpņu pamatu izbūve, kāpņu betonēšanas darbi, granīta akmens plākšņu izbūve, betona bruģakmens seguma izbūve, apzaļumošana (paredzēti skuju koku, krūmu un parka rožu stādījumi), lietus ūdens kanalizācijas izbūve, elektrības un apgaismojuma izbūve. Otrajā kārtā notiks pacēlāja izbūve, nodrošinot vides pieejamību.


Būvdarbu veicējam SIA "I.K.Būve" pašvaldības ēkas kāpņu pārbūve jāveic saskaņā ar SIA "BT Projekts" izstrādāto būvprojektu un tam pievienoto būvprojekta specifikāciju.


Būvdarbu laikā kāpnes un teritorija pie tām būs slēgta. Iedzīvotājiem lūgums izmantot Zvaigžņu ielu. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām!


Kāpnes pie ēkas Brīvības ielā 33 nekalpo tikai apmeklētājiem vai pašvaldības darbiniekiem, lai no Brīvības ielas nokļūtu ēkā. Šajā ēkā atrodas arī Dzimtsarakstu nodaļa, un kāpnes ir iecienīta vieta kāzu un citu ģimenes svinību iemūžināšanai. Pašlaik kāpnes ir vizuāli nepievilcīgas.


Kāpnes ir būvētas pagājušā gadsimta 80.gadu sākumā un ir avārijas stāvoklī. Kāpnes kopā aizņem 51,5 m2 un ir veidotas no granīta pakāpieniem, kas ietverti starp dolomīta plākšņu apdares atbalsta sienām. No kāpņu virsmas nav nodrošināta lietus ūdens novadīšana.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: "Vēlos uzsvērt, ka mēs nevaram pāris gados paveikt to, kas nav izdarīts pēdējo 20 gadu laikā. Sakārtojot vidi pilsētā, mēs virzāmies pakāpeniski uz priekšu. Katru gadu savu iespēju robežās noasfaltējam ielas, sakārtojam gājēju celiņus, stāvlaukumus un citas sabiedriskas vietas. Tie ir milzu soļi, kādos mēs virzāmies uz priekšu, un ar katru gadu mūsu pilsēta kļūst arvien sakoptāka un pieejamāka cilvēkiem, jo visos jaunajos objektos viena no prioritātēm ir vides pieejamība. Gājēju tunelī zem dzelzceļa tiek izbūvēti pacēlāji, pie kultūras nama – panduss, arī kāpņu pārbūves projekts pie domes ēkas paredz pacēlāja izbūvi. Darbs turpinās, un tas nevienu brīdi neapstāsies. Mēs sakārtosim savu pilsētu soli pa solim."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42327

2018. gada 20. septembrī, 14:39, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

bertina03 • 2018. gada 4. oktobrī, 19:01
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com whatsapp numurs: whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
Nebaidos • 2018. gada 24. septembrī, 10:28
"To dūdiņai" . Ja būtu bail , un, ja nebūtu patiesi fakti (pūriņā)tad to nedarītu. Un starp citu tā nav baidīšana , bet informēšana cik godīgi mēs visi esam un kā tas Ogrē notiek, un ka visi viens ar otru saistīti. VEIKSMI JUMS
nu • 2018. gada 21. septembrī, 23:11
gaidam kad dūdiņa saņems drosmi un pateiks to Egilam acīs. Bet diez vai sagaidīsim, jo šādi ,mentālu problēmu mākti ļautiņi ir truli un gļēvi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet