Atgriezties pie raksta

Ogrē Starptautisko veco ļaužu dienu atzīmē ar koncertu Foto

1.oktobrī – Starptautiskajā veco ļaužu dienā – Ogres novada pašvaldība aicināja seniorus uz svētku koncertu Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa un savā vārdā šodienas gaviļniekus sveica Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietniece Dana Bārbale.


Ogres novada pašvaldība labprāt sadarbojas ar visu vecumu iedzīvotājiem, arī senioru vēlmes tiek uzklausītas un ņemtas vērā. Ogres pilsētā ar katru gadu pieaug soliņu skaits gan pilsētas ielās, gan iecienītās pastaigu vietās. Jaunu bibliotēkas ēku projektējot, ir padomāts arī par senioru vajadzībām. 


"Arī turpmāk – nākamajos gados – mēs gribētu turpināt šo sadarbību. Mums ir vajadzīgas viņu idejas, viņu vajadzības, viņu domas, lai sadarbībā ar viņiem tās īstenotu un kopīgiem spēkiem celtu Ogri un Ogres novadu," tā D.Bārbale.


Līvija par šodienas koncertu uzzinājusi no avīzes – no Ogres novada pašvaldības informatīvā izdevuma "Ogrēnietis".  "Man patika koncerts. Varis Vētra labi dziedāja, varēja dziedāt līdzi," saka ogrēniete par pasākumu, uz kuru biļete nebija jāpērk. Līvija darbojas Ogres Invalīdu biedrībā, katru gadu sarūpējot rokdarbus kopējai izstādei.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42381

2018. gada 1. oktobrī, 20:49, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bertina03 • 2018. gada 4. oktobrī, 18:52
Jums nepieciešams finansejums, lai jusu majas, jusu bizness, auto iegadi, lai iegadatos motociklu, lai izveidotu savu biznesu, lai jusu personigas vajadzibas vairs šaubas. Mes sniedzam personas kreditu ar procentu likmi 3% neatkarigi no summas. Jus velaties rakstit, lai jusu personas aizdevumiem, ka es esmu jusu riciba 24h / 24. Vairak informacijas: servicepeakgroup@hotmail.com whatsapp numurs:+33756874868 Paldies

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet