Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.oktobra numurā:

* Rīt Ķegumā atklās bērnudārza "Gaismiņa" piebūvi;
* Madlienas mūzikas un mākslas skola jubileju atzīmē ar izstādēm;
* Sākusies "OVV" u.c. izdevumu abonēšana 2019.gadam!

* Sidra darītāji no Jumpravas uzvar pasaules mēroga konkursā
"Izcilus dzērienus var radīt tikai no vislabākajiem augļiem, tāpēc arī paši pievēršamies to audzēšanai," saka Māris un Dace. Viņu galvenais izvēlētais virziens ir kvalitāte, nevis kvantitāte, un tam spilgts apliecinājums ir augstais novērtējums pasaules mēroga konkursā.


* Klaunu teātris
"Ja man jautā, par kurām partijām balsot, atbildu: "Par tām, kurām vēl aizvien tuvi Atmodas ideāli. Citādi nebūs vairs valsts, un valdīs cita iekārta," tā Jānis Arvīds Plaudis.


* 6.oktobrī – 13.Saeimas vēlēšanas
Ja kādam nebūs iespēja nobalsot tieši vēlēšanu dienā, jau trīs dienas pirms tam būs iespēja savu balsi nodot glabāšanā atsevišķos vēlēšanu iecirkņos, kādi mūsu novados ir tikai divi: Ogres novada Kultūras centrā (Brīvības ielā 15, Ogrē) un Lielvārdes novada Kultūras centrā (Parka ielā 3, Lielvārdē). Trešdien, 3.oktobrī, to būs iespējams izdarīt no pulksten 17 līdz 20, ceturtdien, 4.oktobrī – no pulksten 9 līdz 12, bet piektdien, 5.oktobrī – no pulksten 10 līdz 16.


* Ogrēnietis TV šovā "Superbingo" laimē desmit tūkstošus;


* Smaržīgi skaista puķu straume Lauberē
"Projekts īstenots bez starpgadījumiem. Diemžēl puķes saglabāt kavē tas, ka nav novērošanas kameras. Ziedus zog, no podiem pazūd stādi, parādās sāpīgi tukšumi, ir tieksme arī nolauzt. Pēc vasaras varēs secināt, kādus augus nezog, un tad tos stādīt nākamajā gadā," atzīst M.Livčāne.


* Kā uzveikt stresu?
"Ja bez redzama iemesla jūs pārņem pastāvīgs nogurums, vājums, aizkaitināmība, īgnums, nomākts garastāvoklis, satraukums, saslimšanas sajūta, elpošanas grūtības, iespējams, ciešat no stresa," brīdina farmaceite.


* "Ogres Namsaimnieks": māju vecāko kopsapulce pārcelta uz novembri;


* Starpnovadu mazo skolu futbola turnīrā triumfē birzgalieši.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42385

2018. gada 2. oktobrī, 00:37, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bertina03 • 2018. gada 4. oktobrī, 18:52
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com whatsapp numurs: whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
par puķēm • 2018. gada 2. oktobrī, 07:21
ja patiešām sāksim stādīt tikai tās puķes, kuras nezog, tad drīz vien visos podos augs tikai vībotnes un balandas; stādiet tās puķes, kuras zog! tā zeme kļūst skaistāka, jo puķes būtība ir ziedēt, un nav tik būtiski, kurā puķu podā tas notiek

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet