Atgriezties pie raksta

Arī ogrēnieši steidz izdarīt savu izvēli 13.Saeimas vēlēšanās Foto

13.Saeimas vēlēšanas notiks sestdien, 6.oktobrī, bet no 3.līdz 5.oktobrim daļā vēlēšanu iecirkņu būs iespēja nodot balsi glabāšanā.

Pirmajā balsošanas dienā iespēju nodot balsi glabāšanā 58 Latvijas iecirkņos izmantojuši 7868 jeb pusprocents vēlētāju, informē Centrālā vēlēšanu komisija.


Arī Ogres novadā pie vēlēšanu iecirkņa Nr. 680 Brīvības ielā 15, Ogrē, Ogres novada Kultūras centrā, veidojās rinda, lai nodotu savu balsi glabāšanā. Jau pirmajās minūtēs, kopš vēlēšanu iecirkņa atvēršanas, šādu vēlmi bija izteikuši vairāk nekā desmit vēlētāji. Iemesli, kāpēc iedzīvotāji steidz izdarīt izvēli līdz Saeimas vēlēšanu noteiktajam datumam, ir visdažādākie – darbs, braucieni uz ārzemēm, tuvinieku bēres utt. 


Vēlēšanu iecirknī Ogres novada Kultūras centrā balsi glabāšanā varēs nodot arī ceturtdien, 4. oktobrī, no pulksten 9 līdz 12 un piektdien, 5. oktobrī, no pulksten 10 līdz 16.


Nodot balsi glabāšanā varēs tikai vienā iecirknī un tikai vienu reizi. Arī mainīt balsojumu var tikai vienu reizi.


Vēlētājs, kurš nodevis balsi glabāšanā, drīkst balsot atkārtoti vēlēšanu dienā, taču tikai tajā iecirknī, kur nodevis balsi glabāšanā. Šādā gadījumā iecirkņa komisija balsotāju sarakstā anulēs ierakstu par balss nodošanu glabāšanā, vēlētāju reģistrēs vēlēšanu dienas balsotāju sarakstā un atkārtoti izsniegs balsošanas materiālus. Vēlēšanu rezultātam pieskaitīs vēlētāja vēlēšanu dienā nodoto balsi, savukārt vēlētāja reģistrācijas aploksne ar glabāšanā nodoto balsojumu tiks dzēsta. 


Saeimas vēlēšanu dienā vēlēšanu iecirkņi vēlētājiem būs atvērti no plkst. 7 līdz 20.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42401

2018. gada 3. oktobrī, 22:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

intars • 2018. gada 6. oktobrī, 19:51
truxst organizetibas velesanu diena ogres kulturas centra garas rinda ilga stavesana rinda arpus nama caurvejs nekada svetku noskana pat bufetes nav kur berniem padzertiesvai kulturas namam trukst telpas kas atbildigs par to lai butu ka tam iabut sada diena
kapitālisms • 2018. gada 6. oktobrī, 00:42
Vēlē ko gribi, tāpat barosies, kas pie siles. Tik stipru cilvēku jau nav, kas var atteikties no aploksnītes vai keisa. Ir iestājusies tā kapitālisma fāze, kur tiek nostiprināta biezo vara. Te vēlēšanas nepalīdzēs. Lai kas nokļūtu pie varas vienalga kapitālam nāksies padoties. Izeja ir. Ir jāstiprina sabiedriskās nevalstiskās organizācijas, kuras skatās kapitālam uz pirkstiem. Tas ir jāsaprot.
Ķoč Mārtiš>forsunka • 2018. gada 5. oktobrī, 11:01
Tam skrastiņam jau tas Ventspils papagails lembs itin brang no sav deņķeļbuk ir atšķēls, viš jau to ZZS tur saitite un paraust, kā vaijg. Tālab jau skrastiš a ieģērbes iekš tādam pašam papagaiļbiksam, kā saimnieks un skrien pa pasaul bļaustidames, lai pa to ZZS band vis iet balsot. Nav jau pa ko brīnetes!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet