Atgriezties pie raksta

Sakārto ceļu Ogre - Ogresgals Foto

Uzsākti remontdarbi uz autoceļa Ogre – Viskāļi – Koknese (V996) posmam no Ogres līdz Ogresgalam (3,40.-9,84. km). 

VAS "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka līgums par būvdarbu veikšanu vispārīgās vienošanās ietvaros ir noslēgts ar SIA "Binders", līgumcena ir nepilni 900 000 eiro (ar PVN).


Minētajā ceļa posmā kopš 25. septembra notiek iesēdumu remonts un ceļa profila labošana ar izlīdzinošo asfalta kārtu. Pēc šiem darbiem posmā paredzēts veikt vienkārtas virsmas apstrādi.


VAS "Latvijas Valsts ceļi" norāda, ka laika apstākļu dēļ virsmas apstrādi varēs veikt vien pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma, ko būvnieks plāno sākt novembrī. Būvdarbus, kuriem kopumā paredzētas 60 kalendārās dienas, paredzēts atsākt nākamgad maijā.


Darbi, ko veic SIA "Binders", neparedz gājēju un veloceliņa izbūvi gar ceļa braucamo daļu, kas ir ļoti nepieciešams šajā ceļa posmā. Lai risinātu šo iedzīvotājiem svarīgo jautājumu, pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar SIA "Ceļu inženieri" par projekta izstrādi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42407

2018. gada 4. oktobrī, 13:12, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Sermulis • 2018. gada 5. oktobrī, 22:55
Uz Ogresgalu gan nevajadzēja taisīt ceļu! Kam tas ir vajadzīgs?
čoms • 2018. gada 5. oktobrī, 17:58
Vai par kvalitāti arī kāds atbild.............
Flērai • 2018. gada 5. oktobrī, 12:11
Priecājies, no Dārziņiem vismaz var izbraukt, nav luksofora. Savādāk pat satiksmes autobuss nevarētu laikā kursēt. Ja kāds brauc pretī, nekas, var mierīgi uzbraukt blakus pa jauno asfaltu, kārtiņa plāna. Toties vakar no MRS uz Ogresgala pusi 5 min.laikā tā arī zaļo nesagaidīju. Cik galu galā ir ilgs tas intervāls?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet