Atgriezties pie raksta

Ogres tehnikumā informēs par uzņēmējdarbības uzsākšanu laukos

16.oktobrī plkst. 10 Ogres tehnikumā aicina uz informatīvo dienu par mācībām, konkursu "Laukiem būt", pašvaldības atbalstu, Ogres biznesa inkubatora piedāvātajām iespējām, kā arī iespēju dzirdēt pieredzes stāstu no iepriekšējo gadu mācību dalībnieka.

Valsts Lauku tīkla darba plāna 2018. gadam īstenotās aktivitātes "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" ietvaros Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko mācības jauniešiem ar mērķi atbalstīt gados jaunu cilvēku uzņēmējdarbības uzsākšanu lauku teritorijās, sniedzot iespēju iegūt ar uzņēmējdarbību saistītas zināšanas, apmeklējot intensīvu mācību kursu, un iespēju iegūt naudas balvu, ko var izmantot biznesa idejas īstenošanai, piedaloties jauno uzņēmēju konkursā, informē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Ogres konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante Elīna Masteiko.


Pasākuma dalībnieki ir jaunieši vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsākt īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos, vai īstenot ar uzņēmējdarbību nesaistītu sabiedrisku aktivitāti kādā no Latvijas lauku reģioniem.


Informatīvās dienas noslēgumā varēs pieteikties mācībām. Informatīvā diena un mācības bezmaksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42410

2018. gada 5. oktobrī, 10:07, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

uzņēmējs ar pieredzi • 2018. gada 8. oktobrī, 18:04
Kārtējo reizi šī valsts atbalsta programma ir tukša skaņa! Uz papīra jau skaļi un skaisti izskatās, bet aizej ar reālu projektu, pieredzi uzņēmējdarbībā, bakalauru vadībzinātnē un tev pasaka GARĀM! Ja gribat atbalstīt lauku uzņēmējdarbību, tad TO ARĪ DARAT pirmkārt izsniedzot kredītus reāliem, dzīvotspējīgiem projektiem, nevis kuļat tukšus salmus un atrodat simts iemeslus, lai aizdevumu nedotu! Un šis, acu mālēšana un makaronu karināšana, jau notiek 20!!! gadus! cits stāsts, ka ne ātrie kredīti cilvekus iedzinuši parādu jūgā, bet tieši šādi idiotiski projekti, kuros nepieredzējuši uzņēmēji zaudē pēdējos iekrājumus un vēl savas dzīvesvietas padodas uz ārzemēm! Joprojām emigrē un daudzi! Arī mana ģimene jau kravā somas! Paskatīsimies ko vēlēšanas mainīs, ja liks vilties, šī valsts lai paliek ar saviem izlaupītājiem un tirliņiem, kas uz vēlēšanām nespēj savu dirsu aizvilkt! No siltās Itālijas Latviju būs labāk mīlēt!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet