Atgriezties pie raksta

Pieaug mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotāju skaits

Ogres pilsētas svētkos atklāto Ogres novada iedzīvotāja karti un arī mobilo lietotni "Ogres novadnieks" līdz 4.oktobrim lejupielādējuši un lieto jau 1538 iedzīvotāji.

Mobilā lietotne ir ērts veids, kā Ogres novada iedzīvotājiem un viesiem saņemt informāciju par novada aktualitātēm, novadā notiekošajiem pasākumiem, tūrisma objektiem un maršrutiem, autobusu maršrutu sarakstiem, kā arī par Ogres novadnieka kartes priekšrocībām.


Šobrīd jau 8 uzņēmēji Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem piedāvā īpašus lojalitātes programmas piedāvājumus un atlaides saviem pakalpojumiem un precēm, piemēram, atlaides Ogres novada Kultūras centra producētajiem pasākumiem, 10% atlaide pirkumiem veikalos "Zoocentrs" un 10% atlaide no ieejas biļetes izklaides parkā "Avārijas brigāde" Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā u.c.


Piedāvājumi tiks papildināti, tos lietotnē iespējams apskatīt un izmantot sadaļā "Piedāvājumi", savukārt pašvaldības mājaslapā ar uzņēmēju piedāvājumiem var iepazīties sadaļā "Ogres novadnieka karte", apakšsadaļā "Uzņēmēju piedāvājumi".


Mobilajā lietotnē var arī elektroniski iesniegt pieteikumu Ogres novada iedzīvotāja kartes saņemšanai.


Tāpat lietotne nodrošina atgriezeniskās saites veidošanu, iedzīvotājiem un viesiem piedāvājot piedalīties aptaujās un ērti iesniegt ierosinājumus novada vides pilnveidošanai. Līdz šim lietotnē saņemti 13 ierosinājumi, kas saistās ar pilsētas vides un infrastruktūras uzlabošanu, kā arī lietotnes uzlabojumiem.


Mobilā lietotne "Ogres novadnieks" ir pieejama Google Play (Android ierīču lietotājiem) un App Store (iOs ierīču lietotājiem).


Līdz 4.oktobrim lietotni lejupielādējuši 524 iOS ierīču lietotāji un 1014 Android ierīču lietotāji. Visu lietotnes priekšrocību izmantošanai būs iespēja autorizēties, izmantojot Ogres novadnieka karti vai kādu no piedāvātajām internetbankām. 


Laika gaitā mobilās lietotnes saturs tiks pastāvīgi papildināts. Lietotne izstrādāta sadarbībā ar SIA "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT).


Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus lejupielādēt lietotni "Ogres novadnieks", būt informētiem par aktualitātēm novadā, izmantot uzņēmēju īpašos lojalitātes programmas piedāvājumus, kā arī izteikt savus ierosinājumus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42414

2018. gada 5. oktobrī, 11:15, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet