Atgriezties pie raksta

Meklē risinājumus iedzīvotāju nokļūšanai uz t/c "Dauga" un "Rimi"

Ogres novada pašvaldības Sabiedriskā transporta komisijas sēdē 9. oktobrī tika pārrunāta iecere izveidot sabiedriskā transporta pieturvietas pie tirdzniecības centriem "Dauga" un "Rimi" un iekļaut tās pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos vai izveidot jaunu maršrutu.

Nereti Ogres novada pašvaldība saņem vecāka gadagājuma iedzīvotāju lūgumu pašvaldībai risināt jautājumu par sabiedriskā transporta nodrošināšanu uz lielveikaliem "Dauga" un "Rimi", kas atrodas ārpus pilsētas centra - Rīgas ielā. Ogres novada pašvaldībā vērsušies arī tirdzniecības centra "Dauga" pārstāvji, kuri aicināja pašvaldību izskatīt iespēju šo problēmu risināt.


"Šis jautājums ir aktuāls jau ilgu laiku. Papildu maršruta izveide atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu tirdzniecības centros un reizē arī sekmētu uzņēmējdarbību, tāpēc nozīmīgi, lai ne tikai sabiedriskā transporta ieviešanā, bet arī uzturēšanā ar savu līdzfinansējumu iesaistās tirdzniecības centra "Dauga" un "Rimi" vadība," uzsver Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


Ogres novada pašvaldība plāno uz tikšanos aicināt abu tirdzniecības centru vadību, lai pārrunātu turpmāko rīcību, uzņēmēju iesaisti un līdzfinansējuma iespējas.


Priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš atzīst, ka jāizvērtē, kas ir izdevīgāk - veidot jaunu maršrutu vai pievienot tirdzniecības centru "Dauga" un "Rimi" pieturvietas esošajiem sabiedriskā transporta maršrutiem.


Sabiedriskā transporta komisija pieņēma lēmumu mēneša laikā izvērtēt iespējas nodrošināt nokļūšanu uz tirdzniecības centriem un atpakaļ divas reizes dienā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42451

2018. gada 9. oktobrī, 16:24, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

zuze • 2018. gada 16. oktobrī, 07:47
pie kam šoferiem būtu iespēja ieskriet kafiju padzert un cilvēcīgi uz tualeti aziet, tā ka nav ko daudz spriedelēt pagariniet 1. un 8. maršrutu
Paste • 2018. gada 11. oktobrī, 10:10
Dotējiet no mūsu nodokļiem • Vakar, 11:58 Kamēr TE strīdas, vakaros un dienas vidū, godavārds, šurpu-turpu gar jauno Krasta laukumu, gar ev.luterisko baznīcu pa Brīvības ielu kursē pustukši lieli autobusi kā siena šķūņi! Pustukši - es to saprotu ar 1, 2, 3, 4 pasažieriem jau Gadiem! Domājat, kāds kaut ko analizē - t.i. pasažieru plūsmu? Izdevīgāk pieprasīt un saņemt dotāciju! Tauta Visu redz, saprot un lielākoties noskatās līdz nākamajām vēlēšanām.
Vienkāršais • 2018. gada 11. oktobrī, 10:07
Ja esat tik gudri, tad paskaidrojiet - cik lielu summu gadā (EUR) izmaksā vidējās statistiskās vieglās automašīnas uzturēšana! Ar vidējo nobraukumu, vidēju vecumu, ar stāvvietu daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ogrē, Latvijā? Un vēl - tiešām kājāmgājējiem no guļamrajoniem Ogrē šie veikali laikam taču "pēc definīcijas" nav domāti. To katrs, arī Domē saprot! Pašvaldības darbinieks neviens turp ar kājām nav gājis - var apgalvot droši!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet