Atgriezties pie raksta

12. oktobrī lūdz izmantot ceļa Ogre – Ogresgals apvedceļu Foto

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" informē, ka 12. oktobrī no plkst.8 līdz 20 uz autoceļa V996 Ogre – Viskāļi 7,550. km (pie Tručiem) notiks caurtekas nomaiņa, tāpēc autovadītājiem lūgums izmantot apvedceļu. 

Jau informējām, ka septembra beigās tika uzsākti remontdarbi uz autoceļa Ogre – Viskāļi – Koknese (V996) posmam no Ogres līdz Ogresgalam (3,40.-9,84. km). Līgums par būvdarbu veikšanu vispārīgās vienošanās ietvaros ir noslēgts ar SIA "Binders", līgumcena ir nepilni 900 000 eiro (ar PVN).


Minētajā ceļa posmā notiek iesēdumu remonts un ceļa profila labošana ar divām izlīdzinošajām asfalta kārtām. Pēc šiem darbiem posmā paredzēts veikt vienkārtas virsmas apstrādi. Asfaltbetona seguma atjaunošana ar vienu asfalta kārtu un sekojošu virsmas apstrādi ceļiem ar līdzīgu kravas transporta intensitāti ir veids, kā pieejamā finansējuma ietvaros atjaunot segumu un nodrošināt komfortablāku braukšanu ceļu lietotājiem.


Seguma atjaunošana, nepārbūvējot pamatus, ierobežota finansējuma apstākļos nodrošina augstāku ceļa kvalitāti lielākam autobraucēju skaitam un attālina autoceļu tīkla liela apjoma sabrukšanas risku ilgtermiņā. Ar šo remonta metodi tiks atjaunots esošais seguma stāvoklis, uzlabots ceļa līdzenums un ūdens novade no brauktuves, samazināta jaunu bedru veidošanās intensitāte un braukšana kopumā būs kļuvusi ērtāka.


Laika apstākļu dēļ virsmas apstrādi varēs veikt vien pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma, ko būvnieks plāno sākt novembrī.  Būvdarbus, kuriem kopumā paredzētas 60 kalendārās dienas, paredzēts atsākt nākamgad maijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42461

2018. gada 10. oktobrī, 17:00, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet