Atgriezties pie raksta

Līdz ar rudens iestāšanos Ogrē tiek ieziemotas strūklakas

Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres komunikācijas" Ūdenssaimniecības nodaļa informē, ka šajā nedēļā tika ieziemots strūklaku komplekss "Digitālais ūdens aizkars" Brīvības ielas skvērā blakus ēkai "Pie zelta liepas".

Strūklakai tika demontētas elektroinstalācijas, veikta cauruļvadu un to iekārtu atbrīvošana no ūdens, strūklakas iekārtu tīrīšana, un sagatavošana pārziemošanai.


Iestājoties pirmajām salnām, tiks ieziemota arī strūklaka, kas atrodas skvērā iepretim pie Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkai, iztukšojot strūklakas pazemes ūdens rezervuārus, no smiltīm un lapām attīrot iekārtas, pārtraucot ūdens cirkulāciju un atslēdzot strūklakas apgaismojums. Strūklakas baseins tiks pārklāts ar koka pārsegumu.


Strūklakas uzraudzīšanai ziemas periodā divas reizes mēnesī tiks veikta strūklakas pazemes rezervuāra apsekošana, lai pārbaudītu, vai nav radušies bojājumi drenāžas sistēmas automātikā vai elektroapgādē, kas var izraisīt telpas applūšanu un sabojāt sūkņu elektro dzinēju un automātikas aprīkojumu.


Strūklakas darbību plānots atjaunot 2019.gada maijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42468

2018. gada 11. oktobrī, 17:22, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

pavasaris • 2018. gada 12. oktobrī, 16:05
parks ir domāts cilvēkiem; ir parka plānotāji, kas pazīst pilsētvidi un zina, ko dažādu vecumu cilvēki parkos dara, un rada šiem cilvēkiem vietas, kur tas iespējams; ja pilsētā ir superīga skeitotava, tad kaut ko darīt uz estrādes nav nekādas vajadzības - ja nu vienīgi izrādīties, bet izrādīšanās maksā naudu - vai nu pašam, vai vecākiem
Rudens • 2018. gada 12. oktobrī, 14:32
aija_piekrītu! Pašvaldības policijai vajadzētu padzenāt....paaudzināt! Kā neka'pašvaldības īpašuma!
aija • 2018. gada 12. oktobrī, 14:12
nu man gan neapmierina skvēriņš,kur pašvaldības policija,kapēc neaizrāda jauniešiem ka te nav skeitparks,ka pēcpusdiena tā ar riteņiem un dēļiem braukā pa saucamo estrādi.un tie feinie soli kur jaunieši ar kājām staigā kam domāts tas parks

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet