Atgriezties pie raksta

No 15. oktobra izmaiņas satiksmes organizācijā Jāņa Čakstes prospektā

Veicot caurtekas izbūvi Jāņa Čakstes prospekta, Indrānu ielas un Mazās Ķentes ielas krustojumā, no 15. oktobra līdz 22. oktobrim transporta kustība tiks organizēta un nodrošināta atbilstoši saskaņotajai satiksmes organizācijas shēmai.

Jāņa Čakstes prospektā pilnā sparā notiek pārbūves 2.kārtas būvniecības darbi. Izbūvēts ielas maģistrālais ūdensvads, bet pievadu izbūve nekustamajiem īpašumiem turpinās. Nobeigumam tuvojas arī lietus ūdens kanalizācijas, apgaismojuma un vājstrāvas tīklu izbūve. 


Šobrīd tiek izbūvēta kanalizācija, gāzes apgādes tīkli, elektroapgādes tīkli, kā arī ielas brauktuves pamatne šķembu kārtas ieklāšanai. Šos darbus plānots pabeigt līdz novembra vidum.


Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un iecietīgiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42475

2018. gada 12. oktobrī, 09:23, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Kataklizma • 2018. gada 15. oktobrī, 10:47
Saskatīt var visu, tikai konkrētajā shēmā ir norādīts kā apbraukt remontējamo posmu no estrādes līdz Čakstes pr. krustojumam ar Strēlnieku ielu. Visticamāk tad laižam mājās pa Karjera ielu un gar Ķentes kalnu....
vilcene • 2018. gada 12. oktobrī, 11:05
:D kārtējais šedevrs, uzzīmēts kā no Lašupēm jābrauc uz Ogri, bet kā uz Lašupēm aibraukt to katrs pats izdomā. Visi mauks kā ierasts un atdursies Lībiešu un Indrānu krustojumā pie zīmes "Braukt aizliegts". Esiet saprotoši, pārkāpiet zīmi :D vai grieziet apkārt un meklējiet citu ceļu...
dons Pedro • 2018. gada 12. oktobrī, 10:39
Tajā kartogrāfiskajā materiālā saskatīt neko nav iespējams!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet