Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16.oktobra numurā:

* Ogres apriņķa amatierteātru skates Jumpravā, Tomē un Lielvārdē;
* Tomēnietis Sniedze vēlreiz uzvar Dubultspēlē;
* Vēsture un šodiena: Rembates muižas pils un parka dzīves gājums;

* Biedrība "Osports" prezentē Rubīna kausu
Ogrēnietis Pauls Rubīns (18.06.1964. – 17.10.2014.) bija ilggadējs futbola treneris un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas futbola speciālists un docents, kurš visu savu mūžu bija veltījis futbola attīstībai Ogrē. Pirms trim gadiem tieši oktobrī viņš tikai 50 gadu vecumā devās mūžībā pēc pēkšņas un smagas slimības. Sportiskās dienas laikā futbolisti atrada laiku, lai aizbrauktu uz Paula Rubīna atdusas vietu Smiltāju kapos un godinātu sava trenera piemiņu arī tur.


Vairāk par turnīru – jaunajā "OVV"!


* Godina labākos Ikšķiles novada pedagogus;


* Palīdzi atrast labāko pastnieku 2018!
Labākais 2018.gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursa "Mans Pastnieks" ietvaros tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Rīgā, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē, informē VAS "Latvijas Pasts". Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas 100 eiro vērtībā no VAS "Latvijas Pasts".


* Dienas centrs "Kurmītis" Taurupē "rok" arvien dziļāk
2015.gada "Latvijas lepnuma" balvas ieguvēja nominācijā "Ģimene" Sandra Stepiņa, kura ir izaudzinājusi, joprojām audzina un skolo aizbildniecībā aprūpētus bērnus, kopā ar vīru Jāni un domubiedru, atbalstītāju, darba rūķu grupu īstenojusi dzīvē ieceri atvērt daudzfunkcionālu sociālo Dienas centru. Jau vairākus gadus cilvēki par nelielu ziedojumu varēja šeit iegādāties lietotus, labas kvalitātes visu izmēru apģērbus vasaras un ziemas sezonām; apavus, somas, dažādu trauku sortimentu, bērnu sēdeklīšus, rotaļlietas, bižutēriju, saimniecības preces.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Ogrē uz laiku apturēta medicīniskās atskurbtuves darbība;
* Veselīgas salātu receptes.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42498

2018. gada 16. oktobrī, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (sylviegermain@inbox.lv) Dodiet dzīvi saviem projektiem, iegūstot savu īstermiņa kredītu 48 stundu laikā. Ja jums ir • 2018. gada 16. oktobrī, 10:33
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (sylviegermain@inbox.lv) Dodiet dzīvi saviem projektiem, iegūstot savu īstermiņa kredītu 48 stundu laikā. Ja jums ir kādas bažas ar saviem kreditoriem, lūdzu, sazinieties ar mani, lai saņemtu savu kredītu ātrāk un nekavējoties. Sazinieties ar: sylviegermain@inbox.lv Ar cieņu,
p'arogre • 2018. gada 16. oktobrī, 08:51
Pastar'ite ir laba pastniece.Iesak'am

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet