Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.oktobra numurā:

* Uz ziemas laiku pāriesim 28.oktobrī, bet kā būs nākampavasar un turpmāk? 
* Sports: Ķeguma dambretistu kausi, ogrēniešu medaļas nakts orientēšanās sacensībās, Alvila Nelsona pasaules čempionāta medaļas un tradicionālās skolu rudens krosa stafetes, kurās vislabāk veicies madlieniešiem un lielvārdiešiem.

* Ko par iespējamo pašvaldību reformu domā mūsu pusē?
Šo jautājumu uzdevām arī Lielvārdes novada domes priekšsēdētājai Santai Ločmelei, taču viņa atturējās paust savu viedokli, jo šobrīd atrodas atvaļinājumā un politiska rakstura jautājumos nevēlas iedziļināties. Savukārt Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kurš arī ir atvaļinājumā, tomēr rada laiku dalīties pārdomās, jo uzskata, ka reģionālā reforma var jūtami pasliktināt ikšķiliešu dzīves apstākļus.


Jaunajā "OVV" arī Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa un Ķeguma novada domes priekšsēdētāja Raivja Ūzula viedoklis. 


* Ugunsnelaime atņēmusi pajumti ģimenei ar diviem maziem bērniem
14.oktobrī lielvārdietei Marutai bija skaista dzīves jubileja – četrdesmitā dzimšanas diena. Nekāda svinēšana gan neiznāca, jo viņas ģimeni, kurā ir arī divas meitiņas (7 un 4 gadus vecas), piemeklēja liela nelaime – dienas vidū ugunsgrēks nopostīja māju, atstājot cilvēkus bez pajumtes un iedzīves.


* Ogres slimnīcas reģistratūrai jāstrādā kā labi ieeļļota pulksteņa mehānismam
"Zvanu centra operatores, protams, cenšas uzklausīt ikvienu, tomēr jāpatur prātā, ka mēs neesam psiholoģiskais dienests. Kas attiecas uz zvaniem, tos visvairāk saņemam laikā no pulksten 8 līdz pulksten 13, kad darbinieces ir pārslogotas. Tāpēc, ja problēma nav akūta, tad aicinātu izvēlēties zvanīt no pulksten 14 līdz pulksten 16, kad sazvanīt reģistratūru ir daudz vieglāk un ātrāk," skaidro reģistratūras vadītāja. 


* Jauna iespēja – pilnvaras pārbaude
Tā vietā, lai kārtotu konkrētas lietas saistībā ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu, ko viens cilvēks ar pilnvaru bija uzticējis otram, šī pilnvarotā persona vēlējās īpašumu pārdot un naudu piesavināties. Šāds gadījums nupat notika vienā no Rīgas zvērinātu notāru birojiem, kurā atklāja krāpšanas mēģinājumu un palīdzēja policijai aizturēt krāpnieku, kurš bija veicis neatļautas izmaiņas viņam dotās pilnvaras saturā.


Jaunajā "OVV" – par to, kā šādās situācijās nodrošināties.


* Kad šoruden stādīt ziemas ķiplokus?


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42527

2018. gada 19. oktobrī, 00:24, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

labs foto • 2018. gada 19. oktobrī, 06:43
Ločmeles Latvijas kartē nemaz nav. Pareizi, kurš radis rāpot, tas nekad nelidos.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet