Atgriezties pie raksta

"Labo darbu nedēļā" lielvārdieši palīdz "Ogres Ķepām" Foto

Piektdien, akcijas "Labo darbu nedēļa" ietvaros, Lielvārdes novada Jauniešu domes aktīvisti Ogres novada dzīvnieku patversmē "Ogres Ķepas" nogādāja savākto makulatūru.

Dita Kauliņa, Jaunatnes darbiniece, atklāj, ka makulatūras savākts daudz. Patversmes pagalmā esošā, makulatūrai paredzētā, konteinera saturs tiek papildināts krietni, vāks nav aizverams. Lielvārdieši bijuši atsaucīgi. Iespējams, makulatūras vākšana varētu turpināties.


Pirmā "Labo darbu nedēļā" iesaistījusies Madara, atvedot makulatūru no vecmāmiņas, kura šo vērtīgo, otrreiz pārstrādājamo materiālu krājusi ilgu laiku.


Makulatūras vākšanas akcijas arī Lielvārdes skolās notiek regulāri. D.Kauliņa pastāsta, ka šoreiz atsaucība – arī no iedzīvotāju puses – bijusi liela. Iespēja tādā veidā palīdzēt dzīvniekiem uzrunājusi visu vecumu cilvēkus. Daļa gan iedomājusies, ka avīzes vāc, lai būtu ko paklāt būros. Atsaukušies arī no citurienes. Piemēram, piektdienas rītā arī Ciemupē saņemts sūtījums "Ogres Ķepām". 


Paši akcijas dalībnieki secina, ka šādas un līdzīgas akcijas jauniešiem ir kā piemērs, ka ne vienmēr vajadzīga liela nauda, lai notiktu kaut kas labs. 


Tomēr visas vēlmes, arī labās, ne vienmēr piepildās. Suņus, kurus Lielvārdes jaunieši piektdien labprāt būtu izveduši staidzināt, viņi nedabūja, jo, kā pavēstīja "Ogres Ķepu" darbiniece Laura Čaunāne, dzīvnieki todien jau bija krietni izstaigājušies. Ja ne – ne! Jaunieši iepazinās ar Ogres dzīvnieku patversmes darbu, apskatīja telpas, paviesojoties arī pie kaķiem. 


Vākt makulatūru un nogādāt to uz Indrānu ielu 9/11, Ogrē var visi, kuri to vēlas, arī turpmāk, jo Ogres novada dzīvnieku patversme sadarbojas ar SIA "Ķilupe". Par katru izvesto makulatūras konteineru SIA “Ķilupe” pārskaita patversmes kontā 15 EUR.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42538

2018. gada 21. oktobrī, 00:23, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet