Atgriezties pie raksta

Ogres iedzīvotājus aicina uz smēķēšanas atmešanas nodarbībām

No 8. novembra līdz 20. decembrim Ogres novada Sociālā dienesta Profilakses punktā, Ogrē, Mālkalnes prospektā 30, notiks bezmaksas nodarbības, lai palīdzētu atmest smēķēšanu. 

Uz nodarbībām atbalsta grupā tiek aicināti Ogres un tuvākās apkaimes pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu. 


Informatīvā smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien, 8.novembrī, no plkst. 18 līdz 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Austru Ošleju, kā arī uzzināt vairāk par turpmākajām nodarbībām. 


Pārējās 6 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, ceturtdienās, sākot no 15. novembra, no plkst. 18 līdz 19.30, turpat, Ogres novada sociālā dienesta Profilakses punktā.


Uz nodarbībām aicina ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Ogres vai Ogres apkaimes iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt. 


Aicina pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma. 


Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.


Uz nodarbībām aicina pieteikties, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi: atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – "Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Ogres grupa". Jautājumu gadījumā aicina sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālr. 26180109.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42558

2018. gada 24. oktobrī, 10:16, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bochka tolstoi -> xa xa • 2018. gada 25. oktobrī, 11:43
selskih hazoistvah asoba neprinimajut kuritsjashih
Кредитное предложение и соглашение о займе на недвижимость связаться с guichardmarc739@gmail.com • 2018. gada 25. oktobrī, 09:24
Кредитное предложение и соглашение о займе на недвижимость связаться с guichardmarc739@gmail.com
ха ха • 2018. gada 25. oktobrī, 07:10
Дебилизм!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet