Atgriezties pie raksta

Vēl var pieteikties konferencei Ogres novada uzņēmējiem

Ogres Vēstures un mākslas muzejā 26.oktobrī norisināsies konference Ogres novada uzņēmējiem. Programma paredzēta daudzveidīga un interesanta, piedaloties valstiskā un starptautiskā mērogā atzītiem lektoriem, kas ir izcili savu pārstāvēto jomu speciālisti.

Programma:


no plkst. 11.30 Ierašanās


plkst. 12 Konferences atklāšana


plkst. 12.15 Neils Balgalis, Grupa 93 valdes loceklis, pilsētplānotājs "Transporta revolūcija, pilsētvide un bizness - Ogres novada nozīmīgākie izaicinājumi nākamajai desmitgadei"


plkst. 13 Aleksandrs Antonovs, publiskās pārvaldes eksperts "Degradētās teritorijas Pārogres industriālajā parkā revitalizācija"


Aleksandrs Antonovs ir viens no Latvijā vadošajiem speciālistiem Eiropas Savienības fondu jomā, ar 18 gadu pieredzi investīciju vadības jautājumos publiskajā, privātajā un nevalstiskajā sektorā. Lai arī viņš turpina darbu arī Latvijā, pašlaik Aleksandra galvenā nodarbe ir publisko iestāžu konsultācijas Austrumeiropā, Kaukāzā, Balkānu valstīs, un Centrālāzijā. Aleksandrs aizraujas ar taku skriešanu un sapņo par startu Monblāna ultramaratonā.


plkst. 13.40 Kafijas pauze


plkst. 14.10 Valters Krētainis, sociālais uzņēmējs, "Latvijas Lepnums 2017" "Kā un kāpēc kļuvu par sociālo uzņēmēju?"


Valters Krētainis ir "KK Original Design" idejas radītājs un līdzdibinātājs, "Latvijas lepnums 2017" – meistars ar sapni, lai slimie bērni katru dienu smaida.


"KK Original Design" ir sociālās uzņēmējdarbības uzņēmums, kas nodarbojas ar palīglīdzekļu izveidi cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Absolvējot Mākslas un Dizaina vidusskolu, tika izstrādāts kvalifikācijas darbs "Solis pa solim" - rāpulis bērnam ar cerebrālo trieku, kā rezultātā izveidojās jaunais uzņēmums. Uzņēmumu vada divi radoši, ideju pārpilni jaunieši, kas cer ar pašu izveidotajām palīgierīcēm un uzņēmuma reklamēšanu veicināt sabiedrībā izpratni par cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Šobrīd pieejama produktu sērija 'Solis pa solim', kas sevī ietver dažādus funkcionālā dizaina palīglīdzekļus.


plkst. 15  Normunds Smaļinskis, tūrisma eksperts, gids "Tūrisma uzņēmējdarbības attīstības perspektīvas"


N.Smaļinskis ir ceļotājs, fotogrāfs, rakstnieks, publicists, TV režisors, vairāku grāmatu autors, piemēram, "Nezināmā Latvija", kā arī autors grāmatai par 100 interesantām un apceļošanas vērtām vietām Latvijā, kura iznāks novembrī. Jaunajā grāmatā ietverta arī informācija par Ogres novadu.


plkst. 15.40 Dalībnieku neformālās diskusijas


Aicinām dalībniekus pieteikties līdz 25.oktobrim, aizpildot pieteikumu: ejuz.lv/uznemejukonference2018.


Konferences dalībnieki būs aicināti arī apmeklēt Ogres Vēstures un mākslas muzeja pastāvīgo ekspozīciju "No bankas līdz muzejam", starptautiskā mākslas plenēra "Līvzeme" izstādi "Randali", Edija Pālena fotogrāfiju izstādi "Viss būs labi".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42563

2018. gada 25. oktobrī, 09:18, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vilhelmīne • 2018. gada 25. oktobrī, 15:37
Konferences gaitā rādīs filmu "Blēži".

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet