Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.oktobra numurā:

* Ogres dzelzceļa tuneļa un liftu pacēlāja izbūves darbi ir pabeigti;
* Kur likt koku lapas Ķegumā, Lielvārdē, Ikšķilē un Ogrē;
* Godina un sveic Ķeguma novada Sporta laureātus;

* Ķeguma novada muzeja lepnums – aptuveni 100 gadus vecs Latvijas karogs
"Vecaimātei atņēma arī kārbiņu ar zeltītām karotītēm, kas bija ietītas Latvijas karogā. Karogs viņus neinteresēja, tiesa gan, raujot mantas, tas tika nedaudz saplēsts," atceras Aleksandrs Liepiņš, kurš arī stāsta, ka visus šos gadus karoga glabātāja bijusi tieši vecmamma.


* Otorinolaringologs Aija Emsiņa: "Svarīga ne vien ārstēšana, bet arī profilakse"
"Es ar ļoti lielu optimismu raugos, kā attīstās Ogre, un ar lielu prieku braucu uz šejieni, salīdzinot ar citām darba vietām, jo, kā jau minēju, šeit ir ļoti labvēlīga darba atmosfēra. Laiks rādīs, bet ģimenē apsveram domu, ka Ogres novadu varētu nākotnē izvēlēties par savu dzīvesvietu," smaidot saka daktere.


* Ķeipenes Komunikāciju centra teritoriju "sargās" bioieplaka
Iedzīvotāju grupa "Sakoptas vides mīļotāji", kuriem patiesi rūp tīra, sakārtota, interesanta, dabīga un daudzveidīga apkārtējā vide, īstenojuši projektu "Bioieplaka Ķeipenes Komunikāciju centra teritorijā".


* Izklaides parks "Avārijas brigāde" atzīts par ģimenēm draudzīgāko
M.Brezauckis arī atklāja kādu sava uzņēmuma jaunumu. Kā izrādās, izklaides parks "Avārijas brigāde" šobrīd aktīvi darbojas, lai pagarinātu vasaru, tas ir – projektē un iekārto izklaides vietu visai ģimenei, kas atradīsies Rīgā, tirdzniecības centrā "Spice home". Izklaides parka filiāle tiks atklāta jau novembrī.


* Darbu uzsāk "Labdarības Aplis"
'Spilgtā atmiņā palicis kādas ģimenes apmeklējums. Tajā aug daudz bērniņu, un pie galda dzert tēju katrs gaidīja savu kārtu, jo mājās tajā brīdī bija tikai četras krūzītes. Pārējās saplīsušas, un tieši šajā brīdī ģimenei nebija liekas naudiņas, lai nopirktu jaunas. It kā jau sīkums, bet viņi bija ļoti priecīgi, ka starp atvestajām dāvaniņām bija arī krūzītes.
Bieži mums mājās ir daudz lietu un mantu, kuras pašiem vairs nav vajadzīgas. Bet citiem tās var būt ļoti noderīgas, tāpēc aicinām tās ziedot labdarībai," raksta Dzintra Teika, Labdarības biedrības "Labdarības Aplis" vadītāja.


* Nākamnedēļ NVA akcija "Karjeras dienas darba meklētājiem";


* Sports: Ogres jauno handbolistu, futbolistu un šaušanas sacensību dalībnieku panākumi.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42572

2018. gada 26. oktobrī, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet