Atgriezties pie raksta

Topošajā Ogres novada Sociālā dienesta ēkā aktīvi noris darbi Foto

Piesaistot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu, tiek īstenots projekts "Ēkas Ogrē, Upes prospektā 16 siltināšana un rekonstrukcija, pielāgojot Ogres novada Sociālā dienesta un tā struktūrvienību vajadzībām", kas paredz ēkas rekonstrukciju un siltināšanu.

Šobrīd objektā notiek cokola daļas siltināšana, logu montāža, fasādes siltumizolācijas izbūve, atvērumu izbūve, jaunā korpusa sienu mūrēšana, ventilācijas un apkures cauruļu izbūve un zemgrīdas kanalizācijas izbūve jaunajā korpusa daļā, kā arī jumta pārbūve. 


Paralēli notiek arī žoga izbūve, ūdensvada izbūve un uzsākti labiekārtošanas darbi. Līdz ar ziemas iestāšanos darbi šajā objektā netiks pārtraukti – tiks veikti dažādi iekšdarbi, starpsienu izbūve, ventilācijas un apkures sistēmu izbūve.


Kopumā projekta īstenošanas gaitā plānoti šādi darbi: ārsienu un cokola siltināšana; apkurināmās pagraba daļas sienu siltināšana uz auksto pagraba daļu no neapkurināmās puses ar siltumizolācijas materiālu; jumta un bēniņu siltināšana; pagraba pārseguma siltināšana; otrā stāva pārkares daļas siltināšanas; logu nomaiņa; veco ieejas mezglu nomaiņa pret blīvām ārdurvīm ar aizvērējmehānismiem; apkures sistēmas pārbūve, jaunu radiatoru ar termoventiļiem uzstādīšana, apkures sistēmas telpu temperatūras regulēšanas automātikas uzstādīšana optimālas telpu temperatūras nodrošināšanai, kā arī apkures cauruļvadu siltumizolācijas slāņa atjaunošana un uzstādīšana.


Projekta īstenošana ir būtiska pašvaldības iedzīvotājiem, jo risina ne tikai ēkas tehniskās un energoefektivitātes problēmas, bet arī pašvaldības sociālo pakalpojumu problemātiskos jautājumus. 


Pēc ēkas pārbūves sociālos pakalpojumus būs iespēja saņemt vienuviet - sociālā dienesta struktūras atradīsies vienā ēkā. Papildus tiks atrisināta vides pieejamības problēma, nodrošinot iespēju cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem apmeklēt sociālo dienestu, kas pirms tam netika nodrošināts.


Projekta īstenošanas ilgums ir 19 mēneši pēc līguma noslēgšanas, projekta īstenošanas beigu datums - 2020. gada 22.marts.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42575

2018. gada 26. oktobrī, 19:25, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Raimonds • 2018. gada 3. novembrī, 00:05
vienmer atrodas kads kuram viss nepatik,tada latvirr esu natura vienmer atrodas kads kuram viss nepatik,tada latviesu natura.
Saulcerīte • 2018. gada 2. novembrī, 17:17
Tajā pat laikā ēka(bijušais Valsts tehnikums) jau kuro gadu - siltināta pārkrāsota netiek izmantota .Nekur nav pieminēts, kas tur paredzēts. Vai tur ,nepietika atliku likām,telpas Sociālā dienesta vajadzībām? 'Būvē tik kaut ko jaunu,piem., Ogres ģimnāzijas ēkas projekts. Derētu iedzīvotājus informēt! Par tuneļa kāpnēm,piekrītu.Gribētu zināt ,cik cilvēku dienā to liftu izmanto? Unvai vispār kāds izmanto. Šaurā kāpņu daļa, lielu pasākumu laikā ,būs pārslogota!
maja • 2018. gada 30. oktobrī, 08:33
Naudu mazga labi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet