Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 30.oktobra numurā:

* Ogres spēkavīri piedalās Latvijas rekordķirbja svēršanā.
* Ikšķiles novadā nodibināts senioru deju kolektīvs;
* Konkursa "Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2018" dalībnieki cāļus skaita Taurupē

Šoreiz konkursa dalībnieki pilsētā bija kūtri, savukārt aktivitāte novada pagastos iepriecināja. Visvairāk īpašumu konkursam tika pieteikti Suntažu pagastā – pieci, Krapes un Ķeipenes pagastā – pa četriem, trīs Madlienas pagastā, divi – Mazozolu un Taurupes pagastā.


* Aicina uzņēmējus kopīgi domāt par Ogres novada attīstību
"(..)Viesnīcu trūkums Ogrei ir liels mīnuss. Jūs, uzņēmēji, varat nākt ar savām idejām. Ne tikai pašvaldības vadība, bet arī deputāti jūs atbalstīs. Mēs esam gatavi uzklausīt un palīdzēt. Lai pilsēta attīstītos, ir svarīgi iet kopā soli pa solim – privātajam, pašvaldības un valsts kapitālam. Tikai tad mēs varēsim sasniegt labus rezultātus," atzina E.Helmanis.


* Ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā apsūdzētais ugunsdzēsējs-glābējs attaisnots
Neoficiāla informācija liecina, ka pilnais spriedums jau varētu būt pieprasīts, tādēļ nav izslēgts, ka tiesvedība tiks turpināta apelācijas instancē.


* Ķeguma novada domes vadība tiekas ar ķegumiešiem un rembatiešiem
Paredzēts, ka turpmāk šādas tikšanās ar iedzīvotājiem pašvaldība rīkos reizi ceturksnī vai pusgadā pilsētas un pagastu centros. Tuvojas nākamā gada budžeta sastādīšana, tāpēc ir svarīgi saprast iedzīvotāju prioritātes par aktuālajiem jautājumiem.


"Latvijas Vecmāmiņa 2018" finālistes viesojas Tīnūžos;


* Ķegumieši apciemo sporta leģendas
Tuvojoties Latvijas lielajai jubilejai, Ķeguma novada pensionāru biedrības aktīvisti Ilze un Jānis Kantori, kā arī šī raksta autore Mirdza Aizsilniece, apciemoja Ķeguma novadā dzīvojošos sporta veterānus – volejbolistu Ivanu Bugajenkovu un riteņbraukšanas treneri Viktoru Mūzi.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Lai putnu barotāji rīkojas tāpat kā suņu staidzinātāji!
Pēc Annas Kudeiko raksta, kurā viņa priecājās par Ogres vecupes sakoptību, redakcija saņēma Vasīlija Kudiķa vēstuli "Karote darvas medus mucā". Tās autors sašutis par gulbju piebarotājiem un pludmalē atstātajiem putnu mēsliem.
„Domāju, ka divi gulbji vecupē nevar apdraudēt plašo krastmalas tīrību. Šogad viņiem nav ģimenes pieauguma," V.Kudiķim atbild A.Kudeiko. "Iemācīt putnus izmantot tualeti diez vai izdosies. Gulbjus barot un pieradināt vasaras – rudens periodā, kad tiem dabiski pietiek barības vecupē, ir nepieņemami. Tad šie putnu barotāji lai ekskrementus savāc maisiņos, kā to dara sunīšu staidzinātāji!"


Visa vēstule – jaunajā "OVV".


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk! 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42594

2018. gada 30. oktobrī, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet