Atgriezties pie raksta

Ogres Zilie kalni vakaros ir apgaismoti

Atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem par apgaismojumu Zilajos kalnos, Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" informē, ka, sākot ar 19.oktobri līdz ar tumsas iestāšanos tiek ieslēgts mākslīgais apgaismojums slēpošanas trasē.

Apgaismojums tiek ieslēgts automātiski katru dienu līdz ar tumsas iestāšanos un darbojas līdz plkst. 22.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42609

2018. gada 31. oktobrī, 10:04, Aktualitātes
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

čiekuriņš • 2018. gada 2. novembrī, 02:07
Piekrītu, ka vajadzētu zīmes, lai nemet izsmēķus, ja paši nesaprot. Tiešām ļoti daudz izsmēķu vietās, kur kāpnes līdz ūdenim.
juris • 2018. gada 1. novembrī, 02:25
izsmeekjus smeekjeetaaji var mest kur grib un arii smeekjeet driikst visur,jo vinji ienes ljoti lielus liidzekljus valsts budzeta peerkot neadekvaati daargas cigaretes uz kuraam katrai pacinjai ir uzlikts vismaz 2 eiro liels nodoklis,smeekeetaajus arii arstnieciibas iestaades neviens nearstee no valsts budzeta bet jaamaksaa no savas kabatas,tas tiem kuri domaa ka peec tam ka smeekjeetaajs saslims vinju arstee kaads no valsts budzeta
čiekurs • 2018. gada 31. oktobrī, 19:34
Pie zilo kalnu peldvietas vajag zīmi, lai nemet izsmēķus pie ūdenskrātuves! Tā jau tur daudz samētātu pudeļu korķu, tukšas cigarešu paciņas, skārdenes u.c. atkritumi. Tur vajag zīmes, lai nemet atkritumus. Tiešām slinkums cilvēkiem tos pārdesmit metrus iet pie tās miskastes, kas pie piknika galda?! Grr.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet