Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 9.novembra numurā:

* Iebraukšanu Meņģelē rotā jauna norāde;
* Ogres rokdarbnieces simtgadē apdāvina jaundzimušos;
* Interesanti fakti par Latvijas karogu;

* Apēst simtgadi vakariņās?
"Visvairāk mani pārsteidza kāds ogrēnietis, kurš ierosina Latvija simtgadei paredzētos tēriņus izdalīt visiem Latvijas pilsoņiem "uz galviņām", ieskaitot viņu bankas kontā. Kad jautāju, ko viņš iesāktu ar tiem pārdesmit eiro, kungs bez kautrēšanās atbildēja, ka uzsauktu ģimenei vienas vakariņas…


Nav jau grūti visiem kopā "apēst" arī 60 miljonus, bet vai tas būtu to vērts, ja mēs paliktu bez grandiozajiem Dziesmu svētkiem, kas izskanēja šovasar, bez daudzajām filmām, grāmatām, izrādēm un skaistajiem pasākumiem, kas tika un tiek radīti simtgades zīmē? Vai tiešām mums pietiktu ar pilnu vēderu un tukšu dvēseli?" jautā Ritvars Raits.


* Ogres novada būvvaldes speciālisti tiekas ar māju vecākajiem
SIA "Ogres Namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs norāda, ka šā gada septembra nogalē mainījies Būvniecības likums un ir vairākas nianses, ko būtu svarīgi zināt daudzdzīvokļu namos dzīvojošajiem. 


* Skaidrojums Ogres pilsētas un Ogresgala pagasta dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem par sadarbību ar dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajām personām (māju vecākajiem);


* Ķeguma novada jauniešiem daudz ideju un vēlmju;


* Lielvārdiešu labais darbs – iepriecināti SAC "Senliepas" iemītnieki
Iniciatīva par Sociālās aprūpes centra iemītnieku apciemošanu nākusi no skolēnu puses. Varēja just, ka viņi šim notikumam gatavojās ļoti nopietni. Lielu daļu bērnu uz "Senliepām" ar savām automašīnām atveda vecāki, bet tiem, kuriem nebija tādu iespēju, centrs aizsūtīja pakaļ savu mikroautobusu.


* Tiekas Baltijas valstu lauku sievietes
Mūsu kaimiņienes no Lietuvas atzina, ka par šādu izšķērdību viņu valstī kāds jau sēdētu cietumā, kamēr igaunietes tikai noteica: "Pie mums tā nenotiek!" Bet, kamēr pie mums tā notiek, lauku sievietēm jāturas kopā un skarbajā ikdienā jācenšas radīt arī labais.


Vairāk lasiet Dainas Melnūdres rakstā.


* Jaunais dambretists Miks Ikaunieks izcīna 16.vietu pasaules čempionātā;
* Ogres NSC lepojas ar saviem vieglatlētiem un orientieristiem;
* Skolēni sacenšas stafetēs un tautas bumbā.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42676

2018. gada 9. novembrī, 00:07, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet