Atgriezties pie raksta

SIA "Ogres namsaimnieks" informē par uzkrājumu veidošanu

Saņemti jautājumi par 2019.gada tāmē iekļauto summu uzkrājumu veidošanai, informē SIA "Ogres Namsaimnieks".

SIA "Ogres Namsaimnieks" atgādina, ka uzkrājumi tiks veidoti tikai gadījumā, ja dzīvokļu īpašnieku kopība par to būs lēmusi. 


Dzīvokļu īpašnieki var lemt gan par lielāku, gan mazāku summu uzkrājumu veidošanai. Tāpat nav būtiski, kad dzīvokļu īpašnieki lemj par uzkrājumu veidošanu – tāds lēmums var tikt pieņemts gan ar nākamā gada sākumu, gan citā laikā. 


Būtiski, ka par uzkrāto līdzekļu izlietošanu konkrētam mērķim var lemt tikai dzīvokļu īpašnieku kopība, nevis pārvaldnieks, tātad – uzkrātie līdzekļi tiks tērēti tikai pēc dzīvokļu īpašnieku lēmuma un tikai lēmumā norādītajam mērķim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42677

2018. gada 9. novembrī, 07:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

... • 2018. gada 13. novembrī, 09:32
iesaku pieprasīt rakstisku apstiprinājumu/izziņu par katras mājas uzkrājuma lielumu eur uz jaunā sia izveidošanas brīdi, jo faktiski sia izveidošanā ir ieguldīta māju uzkrājumu nauda (te gan jāsaka, ka faktiski to naudu lielākajā vairumā bijusi PA ON ir iztērējis), tā vismaz vajadzētu būt. Tas būs apliecinājums , ka mājai ir uzkrājums remonta darbiem
J • 2018. gada 11. novembrī, 14:04
Protams, ja mājā ir cilvēki, kuriem ir zināšanas un uzņēmība pielikt papildus pūles, tad noteikti peikritīšu tam, ka pašiem lielāko daļu darbu veikt un maksāt speciālistiem "pa tiešo" ir lētāk un būs lētāk. Vēl jau pastāv arī iespēja (ja iedzīvotāju vidū ir attiecīgi speciālisti) daļu darbu drīskt veikt iedzīvotāji paši, piemēram, elektriķis utt., šadā gadījumā šis iedzīvotājs var pat papildus nopelnīt un veikt darbu kopējās mājas labā, ja tam piekrīt paši iedzīvotāji.
Nu • 2018. gada 11. novembrī, 13:13
Grūts jautājums, bet varbūt nē, ja ir mājas vecākai un veidoti uzkrājumi, tad iespējams būs lētāk samaksāt ikreiz kad kaut kas nepieciešams nevis mistiski apsaimniekotāja darīti darbi un to izmaksas. Galvenais svarīgos mezglus nenolaizt un neielaizt. Apsaimniekotāja cilvēciskais un profesionālais faktors ir liels mīnus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet