Atgriezties pie raksta

Ogrēniešus apbalvo ar LVAF "Lāčplēsis" Goda zīmi Foto

15.novembrī Ogres novada Kultūras centrā Latvijas valsts aizsardzības fonda (LVAF) "Lāčplēsis" pārstāvji pasniedza apbalvojumus trim ogrēniešiem, tostarp arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim.

"Mēs pārstāvam Latvijas valsts aizsardzības fondu "Lāčplēsis". Fonds ir izveidots 1996.gadā, un to dibināja 33 Latvijas virsnieki. Mūsu uzdevums ir sargāt Latvijas valsti, rūpēties par tās drošību, nodarboties ar jaunatnes audzināšanu, tāpēc esam bieži viesi arī skolās. Ogrē esam otro reizi. 2011.gadā ogrēnietei Īdai Bērziņai pasniedzām apbalvojumu par ieguldījumu Latvijas nacionālo partizānu darbībā no 1944. līdz 1948. gadam.  Kopumā esam apbalvojuši teju 1400 cilvēku Latvijā un ārzemēs. Lai Dievs ir kopā ar mums un ar Latviju!" – pirms apbalvojumu pasniegšanas sacīja fonda prezidents Jānis Ivars Kasparsons.


Valsts aizsardzības fonda "Lāčplēsis" valde ar 2018.gada 10.novembra lēmumu apbalvojusi ar Goda zīmi bronzā energoceltniecības uzņēmuma "Ķegums" priekšsēdētāju Valdi Kuksu par aktīvu darbību Latvijas neatkarības atgūšanā, lauku un pilsētu elektrifikācijā un sakarā Latvijas valsts proklamēšanas 100.gadadienu.


Ar Goda zīmi bronzā par ieguldījumu Latvijas sakaru sistēmu modernizācijā apbalvots Latvijas patriots Jānis Maspāns. 


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis ar Latvijas valsts aizsardzības fonda "Lāčplēsis" Goda zīmi bronzā apbalvots  par bērnu un jaunatnes patriotisko audzināšanu, aktīvu darbību Ogres novada augšupejas attīstībā. 


"Gods kalpot Ogres novadam, gods kalpot Latvijai!" pēc apbalvojuma saņemšanas teica E.Helmanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42728

2018. gada 15. novembrī, 19:08, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet