Atgriezties pie raksta

Ogres novadā turpinās būvdarbi

15.novembrī Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēžu informatīvajā daļā Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ziņoja par aktuālajiem būvdarbiem pilsētā.

Intensīvi noris darbi ēkā Ogrē, Upes prospektā 16, to pielāgojot Ogres novada Sociālā dienesta un tā struktūrvienību vajadzībām. Būvdarbi notiek visā objektā - ir pabeigta paneļu pārsegšu un starpstāvu kāpņu izbūve, notiek demontētā korpusa atjaunošanas un komunikāciju izbūves darbi, lifta šahtu un logu montāža, fasādes siltināšana, kā arī turpinās otrā stāva izbūve. Tā kā tiek veikti iekšdarbi, darbi noris neatkarīgi no laika apstākļiem.


Drīzumā noslēgsies Ogres upes aizsargdambja izbūves darbi - ir pabeigta apgaismes ierīkošana, notiek labiekārtošanas darbi un gājēju celiņu būvdarbi.


Atbilstoši laika grafikam turpinās būvdarbi Jāņa Čakstes prospektā. Tuvāko 2 nedēļu laikā tiks pabeigta ceļu apmaļu montāža, ieklāta šķembu pamatne, un šāds šķembu klājums paliks visu ziemu.


Pabeigts un akceptēts ir būvprojekts, kas paredz četru ceļu posmu grants seguma pārbūves darbu Ogresgala, Madlienas un Suntažu pagastā. Pašlaik tiek gatavota iepirkumu dokumentācija objektu būvniecībai.


Veiksmīgi noris kāpņu izbūves darbi pie Ogres novada domes ēkas Brīvības ielā 33. Paredzēts, ka tuvākajā laikā tiks uzcelta atbalsta sienu apdare ar granīta plāksni. Darbi šajā objektā turpināsies tik ilgi, līdz to atļaus laika apstākļi.


Attiecībā uz Ogres Centrālā bibliotēkas būvniecību jāatzīmē, ka ir sagatavots pieteikums projektēšanas un būvniecības darbiem, un tas ir iesniegts dalībai valsts programmā. Tiklīdz tiks pabeigta pieteikuma vērtēšana, paredzēts izsludināt iepirkumu par objekta projektēšanu un būvniecību.


Turpinās arī jaunās Ogres Valsts ģimnāzijas ēkas būvniecības dokumentu izstrādāšana un saskaņošana. Lai pārliecinātos, vai dokumenti ir atbilstoši sagatavoti, tie ir iesniegti pārbaudei Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB). Ja IUB izstrādāto nolikumu atzīs par atbilstošu, tiks izsludināts iepirkums par ēkas projektēšanas un būvniecības darbiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42737

2018. gada 16. novembrī, 10:47, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

juris • 2018. gada 18. novembrī, 19:09
celjus nejeedz taisiit jabrauc pa akaam kaa paa bedreem,kad iemaaciisies akas ielikt vienaa limeni ar celja segumu vaai uz trotuaariem
to Andrim • 2018. gada 17. novembrī, 01:42
Andris treso reizi tev rakstam,iekspagalmus taisiet pa savu naudu,ka mes visi to daram,nav ko rakstit glupibas.
Andris • 2018. gada 16. novembrī, 12:44
Labāk būtu iekšpagalmus sataisījuši!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet