Atgriezties pie raksta

Māju pilnvaroto personu kopsapulce pārcelta uz janvāri

Māju pilnvaroto personu (māju vecāko) kopsapulce no 6. decembra tiek pārcelta uz nākamā gada 10. janvāri, informē SIA "Ogres Namsaimnieks". 

Sapulce notiks 10.janvārī plkst.19 Ogrē, Zilokalnu prospektā 12.


Sapulce pārcelta sakarā ar "Dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopības pilnvaroto personu nolikuma" priekšlikumu izskatīšanu un "Obligāti veicamo dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu plānoto ieņēmumu – izdevumu tāmi 2019. gadam" saskaņošanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42833

2018. gada 30. novembrī, 11:30, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tie komentētāji, tak ir kukū • 2018. gada 1. decembrī, 21:26
kamēr jūs te cepaties jau trīs varkas sarunāju, kafijas pauzes ar piecu centu altaidi, banānu pudiņu degustāciju un vēl iespīlēto skrūvi atturībniekiem, bet tas ir atsevišķs temats, aptuvenie ienākumi trīsciparu skaitlis, protams bez nodokļu nomaksas, kur ta savējie vēl sev zeķes dīrās nost
To Jurim • 2018. gada 1. decembrī, 14:44
Tieši tā. 35 -40 cilvēkus atlaida tagad netiek galā ar darbiem un sāk pieņemt vietā. Smaržo pēc tiesâm. Ja kas atlaistie 2 gadus var celt prasību tiesā.U n ne jau pret Namsaimnieku bet pret konktētu personu.
juris • 2018. gada 1. decembrī, 13:44
Domes vadībai vajadzētu saņemties un izvērtēt reorganizācijas rezultātus. Publiski! Jo izskatās, ka apmierināts ir tikai Grinbergs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet