Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 4.decembra numurā:

* Vakances mūsu novadu pašvaldībās;
* Sargi sevi pats: lai neatnāk ugunsgailis;
* Vārīto pīrādziņu recepte;

* "Latvijas vecmāmiņa 2018" – ogrēniete Inese Priede, Zina Budaha – "Vecmāmiņa – Lepnums un Gods 2018"


Kā pastāstīja rembatiete Sandra Pūpola, uz konkursa finālu vecmāmiņām līdzi bija jāpaņem katrai savs karnevāla tērps, ko pusotrā minūtē vajadzēja prezentēt. Tas arī bija vienīgais uzdevums šajā kārtā, bet konkursa žūrija, protams, ņēma vērā dalībnieču sniegumu arī visās iepriekšējās kārtās.


* Ogrē pirmajā Adventā pasniedz augstākos ev. luteriskās baznīcas apbalvojumus
Svētdien, 2. decembrī, pirmajā Adventā, Ogres evanģēliski luteriskajā baznīcā notika svinīgs dievkalpojums, kurā piedalījās LELB arhibīskaps Jānis Vanags un Ikšķiles iecirkņa prāvests Dzintars Laugalis. Tā laikā draudzes pārstāves Laima Velde un Ruta Baltraite saņēma Baznīcas augstāko laju apbalvojumu "Uzticības vairogs", bet mācītājs Mārtiņš Kalējs – mācītāja krustu.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Mazozolos sumina Ogres novada projekta nomināciju uzvarētājus
Reģionālajai balvai, ko piešķirs pašvaldību apvienība "Sabiedrība ar dvēseli – Latvija", izvirzīts projekts "Saules rats" ("Savējie", Meņģele).


Rakstā, protams, arī par pārējām nominācijām un noslēguma pasākumu.


* Lūdz palīdzēt atjaunot sagrauto Lielvārdes katoļticīgo dievnamu
Tas, ka dievnams atrodas avārijas stāvoklī un ir slēgts, ļoti degradējis draudzes dzīvi un krasi samazinājis draudzes locekļu skaitu. Lielvārdieši spiesti lūgties draudzes mājas jumta stāvā ierīkotajā kapelā, kur vasaras karstumā dievkalpojuma laikā jāsēž caurvējā. Lielākajos svētkos Lielvārdes katoļi dodas uz luterāņu dievnamu. Diemžēl sagrautais katoļu dievnams nav ne valsts, ne vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis, tādēļ draudze nevar cerēt uz jebkādu palīdzību no pašvaldības un valsts institūcijām.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Lielvārdes vidusskolas audzēkņi ziedo dzīvnieku patversmei
Patversmes darbinieki priecājās par sarūpētajām dāvanām – gan par suņu un kaķu pārtiku, gan par suņu kakla siksniņām un pavadiņām. Tagad sunīši dosies pastaigās ar jaunām, skaistām pavadām.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42849

2018. gada 4. decembrī, 01:43, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet