Atgriezties pie raksta

« Noslēdzies projektu konkurss "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā 2018" Foto

2018. gada 4. decembrī, 12:06, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

???? • 2018. gada 10. decembrī, 21:32
Šķiet,Meņģelieši prot priecāties par visu skaisto un labo,kas notiek pagastiņā...Gluži par visu jau nevajag atskaites,ir lietas kas ir saprotamas un "vienkāršie"ļaudis tur nemaz neiedziļinās...Bet te lasot negācijas saprotams,ka sāpe ir par savējiem amatos,dārznieci utt...Kā saka,TAUTAS SAPULCI un lieta darīta.
aaa • 2018. gada 10. decembrī, 21:05
Pagastā daudz tiek aprunātas arī naudas balvas. Bet uzvarētāji saņem ziņu: "Vēršu Jūsu uzmanību uz to, ka arī naudas balva jāizlieto sabiedriskam labumam, un par tās izlietojumu būs jāinformē pašvaldība, iesniedzot īsu atskaiti brīvā formā (termiņš naudas izlietojumam un informācijas sniegšanai - 31.10.2019.)." Vai sabiedrībai un uzvarētājiem ir jāzin visi spēles noteikumi?
??? • 2018. gada 9. decembrī, 14:55
Tātad,algu saņem un NESTRĂDĀ skaidri un gaiši pateikts!!!!!!!Kam darbs KNAB!!!!!!!!!
• 2018. gada 9. decembrī, 12:01
Tur nav ko izteikties,palasiet algu sarakstus,kādi ir amatu sadalījumi un samaksas,par kādu godprātu te var runāt.Visi labi zina,tikai tagad kad ir aizsākušies šie traki negatīvie komentāri,tad kādam no vadības gan vajadzētu iedzīvotājiem ko paskaidrot
Tam utttt • 2018. gada 8. decembrī, 12:23
Izsakies skaidraak cilveek! Ko tu gribeeji pateikt ar savu komentaaru? Kaadi dulie daukas un dailas darznieces?
??? • 2018. gada 8. decembrī, 09:23
Gan jau Valsts kontrolei būs ko teikt, un būs jāstājas kameras priekšā visai Latvijai.............nekur jau neizběks!
utttttt. • 2018. gada 7. decembrī, 21:57
Varam rakstīt bezgalīgi negācijas,palasot kauns metas,ja vadībai nav ko teikt. Nedz par daudz apspriesto DAIĻO DĀRZNIECI,nedz DULLĀ DAUKAS BIRZS sētnieku.Skumji ja valda senie uzskati un nekas netiek darīts lietas labā...palasijām nu labi...dzīvojām tālāk...
Kā tad tā • 2018. gada 7. decembrī, 17:42
Cits meža malā pat soliņu nedrīkstēja uzlikt bez arhitekta paraksta. Tā bija.
??? • 2018. gada 6. decembrī, 22:02
Vai nebūs konkurss ,,RATA,,apsaimniekošanai?????
!!! • 2018. gada 6. decembrī, 20:56
Nu tiešām lasot šermuļi metas,vai pagasta vadībai nav laiks apdomāties tautas priekšā.Kauns,kauns...
Laimes māte • 2018. gada 6. decembrī, 16:50
Un bez daiļās dārznieces štata vietas ir jau vēl darba vietas,kuras būtu ļooooti apspriežamas...Dullā Dauka birzs sētnieks???Protams,nevajag liet žulti,bet patiesību vajag.Nabaga ļaudis no atriebības baidās...jā kā senos laikos.Turaties.
S. • 2018. gada 6. decembrī, 02:59
Sāk apnikt tà pagasta anonìmā apriešana,kur ,nu,vèl tas ,,làsta,,uzlicējs(kaķa lāsti gan debesīs nekāpjot).Jebkurš iedzìvotājs var saukt sapulci,piketēt,veikt protesta akciju,bet runājiet tiešu valodu,citādi tàpat nekādu pārmaiņu nebùs,tikai žults izgāšana,vērsieties atklāti pret konkrētiem vainīgajiem,nelieciet justies slikti katram meņģelietim!
Edgars • 2018. gada 6. decembrī, 01:12
vienkarsi es- mes te rakstam patiesibu un vajag ieklausities ko saka tauta,jums patiesiba nepatik.
Nevienādi spēles noteikumi • 2018. gada 6. decembrī, 00:01
"...dokumentu paskaidrojumu rakstiem, shēmām, būvvaldes akceptiem utt. Lielu palīdzību sniedza Ogres būvvalde, ainavu arhitekts utt. Tas nebija ne vienkārši ne viegli to visu dabūt gatavu. Un bija ieradies Ogres būvinspektors, kas šo būvi akceptēja" Noteikumos bija šādam darbam vajadzīgs no malas sertifdicēts arhitekts, kuram tiesības, jo daudziem atbildēja, ne vienam vien projekta rakstītājam sākumā: "Nav Viņas pienākumos sniegt šādu pakalpojumu." Tātad tomēr nevajadzēja no malas profesionāli (kāpēc daudzi projekti netika iesniegti)??? Varēja Viss notikt , tikai citiem O domes speiālistiem iesaistoties? Nevienādi spēles noteikumi, rīkojot konkursu, izrādās bijuši.
??? • 2018. gada 5. decembrī, 22:03
Trīs puķu dobes pagastā, tās pašas neapkoptas!Štata vieta ir ,un ALGA ar neslikta katru měnesi.JAUTĂJUMS KAS NOTIEK PAGASTĂ?
tpu...tpu... • 2018. gada 5. decembrī, 21:26
Ak Jēziņ,kas te notiek!!!!!!!!!!!!!Vai tas Saules rats nebūtu pelnījis GADA ARHITEKTŪRAS BALVU???Tik izslavināts,bet par ko???Ciema ļaudis it kā priecājas,citi splauj ugunis.Nu kas tur notiek?Jā bet stādu šefenei gan sūdīgi ies.Bet ja tā padomā,taisnības nav un nebūs,tajā ciemā noteikti nē...
viedoklis • 2018. gada 5. decembrī, 20:40
ainavas arhitekte loti laba.palidz.bet galvena arhitekte rupja ,saka bez atlidzibas nepakustesu pirkstu,ka tadu pienema darba.
vienkārši ES • 2018. gada 5. decembrī, 15:22
Vai Ogrenet nešķiet, ka vajadzētu slēgt komentēšanu? Lai kas notiktu novadā, vai tas ir kāds pasākums, vai remonta darbu uzsākšana, vai, nu jau, projektu konkurss, notiek cilvēku "apmētāšana" ar dubļiem. Es zinu cik darba ir jāieliek, lai šādus projektus iznestu dzīvē, bet atrodas visziņi, kas nevis pateiks "paldies, ir skaisti", bet gan tūlīt meklēs ieganstu, lai pateiktu ko sliktu. Kā jūtas tie, kas ir šo darbu veikuši? Ir Adventes laiks, tuvojas Ziemassvētki, kas nes mieru un svētību. Es Jums visiem novēlu atrast mieru un sagaidīt gaišus un priecīgus Ziemassvētkus!
saules rats • 2018. gada 5. decembrī, 14:40
Saules rats ir prasījis ļoti lielu darbu tieši dokumentu sakārtošanai. Mums ir vesela paka ar dokumentu paskaidrojumu rakstiem, shēmām, būvvaldes akceptiem utt. Lielu palīdzību sniedza Ogres būvvalde, ainavu arhitekts utt. Tas nebija ne vienkārši ne viegli to visu dabūt gatavu. Un bija ieradies Ogres būvinspektors, kas šo būvi akceptēja. Dokumenti ir pilnībā kārtībā. Beidziet ņemties. Paldies visiem, kas par šo akcentiņu mūsu pagastā priecājas.
... • 2018. gada 5. decembrī, 14:29
Tā ir sātana taktika latviešiem melot par vēsturi - ka ticību ar zobenu atnesa krustneši. Ticību atnesa parasti brāļi, kas te iemācījās valodu, dzīvoja kopā, bija vienādi. Atnākušie krustneši nogalināja arī tos brāļus. Krustnešiem kopumā nebija sakara ar reālu kristietību - viņi bija vilki jēru ādās un to izmantoja saviem nolūkiem. Un viņi vajāja īstos kristiešus eiropā - protestantus - Husu, Luteru, hernhūtiešus u.t.t. Tā ka latviešiem vajadzētu izkāpt no tā aizvainojuma, ar ko sātans jums melo. Starp citu, ja neticat Dievam, noticiet sātanam - tā ir reāla persona, kas mūsdienās vairs neslēpjas un staigā pa ielām. Jābūt aklam, lai to neredzētu. Par vēsturisko mantojumu - ar tautasdziesmām var lepoties. Bet ne visām - tām kur dzied par darba tikumu u.t.t. var. Tās, kur pielūdz pērkona tēvu, saules māti, auseklīti, jumīti - metat ārā. Par zīmēm - varbūt var atrast zīmes, kurām nav konkrēta garīga simbolika jeb "aizmugure" - dievība. Bet lielais vairums zīmju ir ar šādu aizmuguri. Tā ka labāk ar uguni nespēlēties. Manis uzrakstītie piemēri par Latviju - tiešām nepietiek dabūt pa pirkstiem? Vēl gribās bluķi pavilkt un cerēt, ka tas atnesīs "svētību"? Tagad Zemgalē zemnieki raud, ka svešzemnieki dabūjuši zemi un grib tur sabūvēt vēja parkus. No kurienes tāda nesvētība zemei? Es esmu par 100% pārliecināts, ka gadus 10-20 uz atpakaļu visi tur cītīgi svinēja Līgo, leca pār ugunskuriem un piekopa visus attiecīgos rituālus. Nu dalīgojās.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet