Atgriezties pie raksta

Reorganizējot Ogres novada pašvaldības policiju, palielinās algas

Lai gan valsts budžets vēl nav pieņemts, pašvaldības, gatavojoties nākamajam gadam, lēš savus ieņēmumus un izdevumus. 

Ogres novada pašvaldībā šobrīd aktīvi noris pašvaldības iestāžu budžeta pieprasījumu izskatīšana, lai līdz budžeta plāna iesniegšanai domes sēdē būtu pilnīga skaidrība, kā sabalansēt ieņēmumus ar izdevumiem, lai katra iestāde un pašvaldība kopumā spētu ne tikai veikt ikdienas funkcijas, bet arī nodrošināt līdzekļus attīstībai.


Nākamajā gadā izdevumu apjoms tiek plānots, nepārsniedzot šī gada budžeta izdevumus, un katrai iestādei, gatavojot finansējuma pieprasījumu, šī prasība ir jāievēro.


Ogres novada pašvaldības policija, kuras iesniegto finansējuma pieprasījumu pašvaldības vadība un budžeta nodaļas speciālisti izskatīja šodien, 2019.gada budžeta izdevumos paredzējusi gandrīz par 27 tūkstošiem eiro vairāk nekā šajā gadā.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis uzskata, ka ir svarīgi palielināt algas policijas darbiniekiem, vienlaikus atgādinot, ka to var izdarīt, nepalielinot budžeta izdevumu apjomu. "Algu palielināšana darbiniekiem var notikt, veicot izmaiņas pašvaldības policijas amatu struktūrā," norāda E. Helmanis.


Pašvaldības policijas priekšniekam šobrīd ir divi vietnieki. Iestādes budžeta plāna apspriešanas laikā pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis ierosināja veikt iestādes reorganizāciju, pārskatot darbinieku funkcijas un samazinot policijas priekšnieka vietnieku skaitu. U.Ulmanis tuvākajā laikā sagatavos un iesniegs pašvaldības vadībai pašvaldības policijas reorganizācijas plāna projektu.


Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietniece Dana Bārbale informē, ka ar policijas priekšnieka sagatavoto iestādes reorganizācijas plāna projektu izskatīs pašvaldības dome un pēc domes akcepta  pašvaldības policijas reorganizācija tiks veikta Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.


"Veicot pašvaldības policijas reorganizāciju, būs iespēja par 70 eiro palielināt amatalgu  policijas inspektoriem un kārtībniekiem, un tas būs būtisks ieguvums," uzsver E.Helmanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42870

2018. gada 6. decembrī, 11:48, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ES biju • 2018. gada 9. decembrī, 19:13
oficiālā alko šeptē, tauta, kas tur strādā tālāk par to kā lielu lielu lielu kaku iztaisīt nejēdz un visu laiku pidriķo par kautkādiem sliktajiem, kas viņiem truacē dzīvot, ir viens variants kā piegriezt skābekli gan oficiālai andelei gan "kreisajai", bet tad būs jāveido darbnicas un amatniku pulciņi un vecākiem kopā ar bērniem vecvecākiem skolas studiju biedriem otrdienā 10 no rīta jāsāk strādāt, jo cilvēks aktīvi sāk domāt tikai ap 11:00, tā kā kādā sakarā cēl hipersupermarketus vēl zinātnieki nav tikuši tik tālu izpētīt ar darb laiku no bezjēdzības līdz nejēdzībai, ja nu vienīgi metāllūžņu biznesam var palīdzēt uzpluakt visas fūrītes kaģikus rohliņas un kariņus nodoti un var sākt taistīt darbnicas savam priekam
ye • 2018. gada 9. decembrī, 13:45
reorganizē vai pieliec algu - Sīviņo tirgo katrā kāpņu telpā.
ES atmetu smēķēšanu • 2018. gada 8. decembrī, 13:54
palīdzu atkopties Latvijas ekonomikai, lai ir spēks un prāts strādāt

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet