Atgriezties pie raksta

"Kamolītis" iepriecina sevi un citus ar izstādi – pārdošanu ONKC Foto

No šodienas līdz 16.decembrim Ogres novada Kultūras centra (ONKC) pirmā stāva 179.telpā uz rokdarbu izstādi – pārdošanu aicina Ogres Pensionāru biedrības rokdarbu pulciņa "Kamolītis" dalībnieces.

Izstāde šogad bagātīga. Ap divdesmit autoriem radījuši ap tūkstoti darbu. Ko izvēlēties ir: var likt galvā, vilkt mugurā, kājās, var likt uz galda, pie sienas vai zem kājām… Ir lielajiem un šis tas ir arī mazajiem un pavisam mazajiem. 


Izstādes atklāšanā klāt bija Ogres novada pašvaldības Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ilga Vecziediņa. Viņa uzskata, ka rokdarbi un citi smalki, ar rokām veicami, darbi attīsta domāšanu. I.Vecziediņa iedzīvotājus mudina nākt uz šādām un līdzīgām izstādēm – pārdošanām, lai iegādātos dāvanas Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam tajās, nevis lielveikalos. Ikvienā darbā ir ielikta darinātāja sirds un dvēsele. 


'Es esmu priecīga, ka mūsu pensionāri – īpaši "Kamolītis" – ir tik aktīvi un sanāk kopā," izstādes atklāšanā sacīja I.Vecziediņa, uzteicot arī šīs pieredzes bagātās paaudzes interesi par notikumiem Ogres novadā un Latvijas valstī kopumā un vēlot veselību un izturību. 


"Kamolīša" izstādes atklāšanā klāt bija arī Ogres Pensionāru biedrības valdes pārstāves, sakot paldies par rokdarbnieču čaklajām rokām, sirds siltumu un vēlot veselību un daudz skaistu darbu nākotnē. 


Rokdarbu pulciņa "Kamolītis" vadītāja Ināra Kurpniece pateicās par apsveikumiem un aicināja apskatīt izstādi. Pie saviem labajiem darbiem "Kamolītis" var pieskaitīt zeķīšu un zābaciņu adīšanu un dāvināšanu Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušajiem bērniem. 


Daila Rūta Bērziņa no Pārogres šajā izstādē – pārdošanā bija pirmā, kas divus izstādes eksponātus – cepuri un cimdus –  ne tikai apskatījās, bet arī nopirka. Cepure būšot pašai, cimdi – dāvanai, bet tā kā uz Ziemassvētkiem dāvanu vajag daudz, tad pircēja sola nākt vēl.


Ogres Pensionāru biedrības rokdarbu pulciņa "Kamolītis" darbu izstāde Ogres novada Kultūras centra pirmā stāva 179.telpā atvērta katru dienu no pulksten 9 līdz 17 līdz 16.decembrim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/42900

2018. gada 10. decembrī, 16:03, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vecziediņas ēna • 2018. gada 14. decembrī, 14:29
Pensionāriem palielinās braukšanas maksas atvieglojumu apmēru tikai Ogres un Ogresgala pagastos! Kāpēc tikai Ogre un Ogresgals! Vai tad Ogres un Ogresgala pensionāri ir nabadzīgāki par pārējo novada pagastu pensionāriem? Domāju, ka tas nav godīgi pret pārējiem novada pensionāriem. Ļoti žēl, ka Ogres novada domes sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājai Ilgai Vecziediņai tas nerūp!? Arī Menģeles, Taurupes un citu attālo pagastu pensionāri ir pelnījuši atlaides braucienu maksai. Ilga, sāc strādāt!!!
Vera • 2018. gada 11. decembrī, 15:52
Reti skaista galērija. Var sajust darbiņu mīlīgumu un labi saskatīt katru materiālu. Paldies autoram. Visiem gaišus svētkus!
ogreniete • 2018. gada 11. decembrī, 11:38
UN NO 17.12. LIDZ 22. DECEMBRIM BUS VEL VIENĀ ROKDARBU ISTĀDĒ-PĀRDOŠANA! INVALIDU BIEDRĪBAS ROKDARBIENIECES RĀDIS AR ROKAM VEICAMOS DARBUS.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet