Ogrenet
Atgriezties pie raksta

« Pašvaldība iegādāsies nekustamo īpašumu ūdenstūrisma attīstībai

2018. gada 21. decembrī, 08:06, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

AHUJETS • 11. janvārī, 03:00
130.000 ??? Par'adat k'adu uz'n'em'eju kas b'utu gatavs par to 30.000 maks'at? :O Kaaarteejaa ZAGSHANA
Ogre • 10. janvārī, 13:55
Tā vietā, lai attīstītu komunikācijas, ceļus, sociālo sfēru - ar smukiem lozungiem piesegsies un veiks intervenci sporta, tūrisma un atpūtas biznesā. Iesākums labs - lūzni, kas desmit tūkstošus vērts, iegādāsies par 130.000 eur. Objekta kadastra vērtība ir 8.5 tūkstoši :):):)
56.komentārs • 2018. gada 31. decembrī, 15:02
Ko visi metaties virsū nabaga Grīnbergam! Vvai tēma par iespejamo inerešu konfliktu vai naudas izšķērdēšanu ir izsmelta?
viena tante teica... • 2018. gada 27. decembrī, 20:36
ka trīs gadus atpakaļ n.ī. Rīgas ielā 45, Ogrē Rodeksam izmaksāja 4 reizes letāk. Kā jums šķiet - ticēt vai nē?
Pilsonis • 2018. gada 27. decembrī, 11:02
Mežaparka estrādei naudu dod arī kultūras ministrija. Bet no ekonomiskā viedokļa tā ir kā caura muca - atjaunošanai iztērēja cik, 80 miljonus? Lai reizi 5 gados padancotu. Un prāta vētra vai laidī gaga reizi vasarā iznomātu to estrādi. To naudu neatpelnīs nekad un tik izšķērdīgi rīkoties var tikai vēl bagātajos emirātos. Ogres modelis ļoti labi strādāja - estrāde privātajās rokās bija dzīva un aktīva, nesa cilvēku plūsmu, visas lielās investīcijas estrādes uzlabošanā veica privātais uzņēmējs nevis nauda tika atrauta no pensionāru nodokļu maciņiem, līdz kamēr Helmanis to visu neiznīcināja. Ak sliktais Bartkevičs - pēc 20 gadu kalpošanas Ogrei, sagribēja uzbūvēt māju 45 gadu vecumā (līdz tam dzīvoja dzīvoklī). Kamēr Helmanis, Ogrei neizdarījis neko, izhēmoja eksluzīvo īpašumu jaunekļa gados. Jā jā, visu izdarīja sliktais Bartkevičs, Helmanis pat pirkstu nepielika, māja pati iekrita rokās. Visa sāls šai jezgā ap Helmani un Bartkeviču ir tajā, ka Helmanis, lai tiktu pie varas, nu tā bļāva par slikto Edvīnu, ka skanēja līdz koku galotnēm. Un teica, ka pie Helmaņa būs kārtība un viņš būs svēts. Iespējams, ka Bartkevičam ir kāda kļuda šur un tur. Bet Helmani mēs gribam vērtēt pēc viņa paša uzstādītās prizmas - svētums un kārtība. Jo tā solīja. Ko redzam - domes iepirkumu shēmas, Namsaimnieka izzagšana, savējo piesegšana, savējo salikšana visos amatos, nesaimnieciski darījumi kā ar zelta liepu u.t.t. Un kad aizrādām, sākās bļaušana pretī - paskaties, ko darīja bartkevičs pirms 25 gadiem. Tātad, paši nevar noturēt uzstādīto latiņu. Un acīmredzami "kampj" un shēmo trakāk kā 5 bartkeviči.
Andelmanis • 2018. gada 27. decembrī, 00:20
Ja Rīgas domi būtu vadījis Bartkevičs tad Mežaparka estrāde būtu noteikti privatizētā tāpat kā Ogres. Baisi iedomāties kas vēl būtu iztirgots.
ogrēnietis • 2018. gada 26. decembrī, 22:26
"...izveidojot ūdenstūrisma un citu aktīvā tūrisma veidu koordinēšanas centru, ... kā arī izbūvējot peldošu pontonu laipu, drošu laivu atstāšanas vietu un ierīkojot velosipēdu nomas punktu" - kāda būs kopējā pasākuma tāme? Bail pat iedomāties!
<..... • 2018. gada 26. decembrī, 19:53
Tavs komentārs pierāda Bartkeviča postošo darbību . Helmanim piešķīra māju daudz lētāk nekā tirgus vērtība. Sev zemesgabalu izshēmoja. Mēs viņam uzticējām apsaimniekot mūsu kopējo mantu , bet šitas Bartkevičs izsaimniekoja.
... • 2018. gada 26. decembrī, 15:43
Barkevichs dabuja parastu zemes pleki nekurienee un samaksaja tirgus cenai tuvu ciparu par to. Kamer Gelmanis dabuja ekskluzivu zemi + maju ekskluzivaa vietaa par daudzkart pazeminatu cenu zem tirgus cenas. Taa laika cenaas - tas ipasums maksaja kadus 70 -100 tukstosus gan jau. Tagad vispar pusmilonu. Bet savaca toreiz par kapejkam - laikm zem 1 tukstotis latinji. Sanak - 70 reizes letak.
domīgais Egila karsējmeitenei • 2018. gada 26. decembrī, 14:51
Kā jau rakstīju, neuzskatu ka Bartkevičš visu ir izdarījis ideāli, kaut vai apkures saimniecība, kuru bija nepieciešams renovēt, jo bija jātiek vaļā no Meļņika diktētajām cenām, bet šobrīd esošos gāzes katlus pie dzelzceļa daļēji kontrolē MKR. Bet ja jau runājam par konkrētiem darījumiem, tad tieši Helmanis bija tas, kurš izlēma atpirkt minēto bērnudārzu par šādu neadekvātu summu !!! Un ja paskatās tuvāk, vai bērnudārza pirkums nav stipri līdzīga shēma tam kas šobrīd notiek ar rakstā minēto sūkņu staciju ? Dome atrunājas ka vieņiem nav pienākums izmantot nekustamo īpašumu vērtētāju pakalpojumus, un tie var pirkt jebkuru īpašumu par jebkuru summu, resp., sanāk tā, ka iedzīvotājiem pat jābūt pateicīgiem ka šo ēku pērk tikai par divreiz augstāku cenu kā tirgus cena, nevis, teiksim pieckārt augstāku ...
Zane • 2018. gada 26. decembrī, 14:29
Kad Helmanis privatizēja māju nebija deputāts ! Bet Bartkevičs savai mājai zemi gan izkārtoja kā deputāts un novada vadītājs. Izmantoja savu amatu lai sev sakārtotu īpašumu!
Rēķinātājs • 2018. gada 26. decembrī, 13:06
Taisnība tam, kas raksta, ka domei nav jānodarbojas ar biznesu, bet šeit ir tikai bizness, kas būs izveidots finansiāli no domes puses, tiks pārpirkts personīgā īpašumā un kalpos elitei, kas gribēs sevi izrādīt Daugavas dzidrajos ūdeņos ,,, gaidiet un redzēsiet, kādi kuteri te šūposies...
Pilsonis • 2018. gada 26. decembrī, 12:57
A kāpēc Helmanis nepārmet, ka Bartkevičs atļāva privatizēt pašvaldībai piederošu ēku kalnā pie upes? Tur būtu bijis lielisks, piemēram, psiholoģiskā atbalsta centrs - apkārt daba, upe, baznīcas - kur Ogres iedzīvotājiem atnākt uz konsultāciju pēc psiholoģisjā atbalsta. Var atrast citu pielietojumu - tūrisma informācijas centrs - kā reiz pastaigājies pa krastmalu, uzkāp kalnā nopirkt suvenīrus un uzzināt par Ogres novadu. Bet te Helmanim ieslēdzas dubultmorāle, jo to māju izshēmoja VIŅŠ, lai dabūtu sev lepnu privātmāju par kapeikām. A par estrādi un tautas namu lielais bļāvējs?:) un tas, ka Bartkevičs pārdeva Mālkalni, bet Briedis un Grinbergs un Helmanis izglāba? Dienas joks :) Otrs dienas joks - ka bez Helmaņa ziņas vai pavēles Briedis tika pieņemts atpakaļ. Tiem, kas ir pret estrādes privatizēšanu - uzmodelējiet situāciju, kad jūs atrodaties 90. tajos gados un vadat domi un gribat estrādi paturēt. Ko jūs darītu - cik naudas ieguldītu remontos, uzturēšanā, kā ieguldīto atpelnītu? Pačukstēšu, ka tai stāvoklī esošajā estrādē neviena normāla grupa neuzstātos - būtu jums tikai līgo pasākumi reizi gadā. Tātad, būtu jāiegulda daži miljoni, lai būtu moderna estrāde un brauktu augstvērtīgi mākslinieki. Ok, atraujam dažus miljonus no nabadzīgā 90. to gadu budžeta un guldam iekšā. Bet paga - ir tak jāparēķina - cik ātri un vai vispār tas atmaksāsies - cik koncertiem estrāde būtu jāiznomā, lai atgūtu investīcijas. Nu sākam rēķināt. Secinam, ka vajag speciālu nodaļu vai labāk uzņēmu, kas nodarbosies ar estrādi. Dibinām tādu. Nonākam pie iztērētiem dažiem miljoniem, nodibināta koncertu rīkošanas uzņēmuma, kura mērķis ir atgūt ieguldīto naudu. Nonākam pie secinājuma, ka pašvaldība nevar to izdarīt tik efektīvi kā privātais sektors - jo tas NEKAD neiztērēs naudu, neizrēķinot, vai tas būs atgūstams. Atšķirīhā no pašvaldības, kas rīkojas ar nodokļu naudu un kam nospļauties par to, vai tēriņi ir ekonomiski pamatoti - piemērs - Zelta liepa, kur restorāna atjaunošanai iztērēja pusotru miljonu pensionāru naudas, atpakaļ to nedabūs jeb neatpelnīs NEKAD, bet lai tie pensionāri nedusmotos, nosauksim to par sociālo projektu, pagriezīsim visu tā, ka mēs esam "izpārdotā īpušuma atguvēji un atjaunotāji", uztaisīsim salūtu un visi mūs uz rokām nēsās. Kaut patiesībā ir noticis nodokļu naudas izsaimniekošanas un nesaimnieciskuma bezpriģels. Un ja vēl iedomājas, ka Ogrē iespējams, neviens lielais konkurss netiek uzvarēts netīšām, t.i., tai būvniecībā domes pietuvinātie ļoti iespējams uzvārījās, tad ir tikai liels smaids par notikušo. Gebelss nobāl uz to, kā šitie keksi spēj sakarināt makaronus pensionāriem, ka tie vēl aplaudē :D
kuka • 2018. gada 26. decembrī, 12:45
kad šis beigsies?
>Pirmskola • 2018. gada 26. decembrī, 12:09
Es tajā laikā dzīvokli nopirku par 3000 Ls, bet tagad tāds maksā 40 000€. Vai iespējams salīdzināt?
Pirmskola • 2018. gada 26. decembrī, 11:50
Neticu , ka Bartkevičs pārdeva bērnudārzu par 17 000 Ls un nopirka par 450 000 Ls . Viņš kad strādāja Ogres domē ģērbās tā nabadzīgi izirušās kreklā. Vienā un tanī pašā žaketē. Brauca ar vecu mašīnu. Jūs gribat teikt , ka viņš ir izlicies visu šo laiku? Ja tā ir tad tas ir briesmīgi ! Kā var muiļķot cilvēkus!
Ogrēnietis • 2018. gada 26. decembrī, 10:55
Noskatījos to domes sēdi tiko. Jānis ar Edvīnu izskatījās tajā sēdē tādi muiļķigi , nevarēja ne ko argumentēt. Jāņa juridiskās zināšanas bija vājas , lai neteiktu vairāk. Elementāras lietas par pirmpirkuma tiesībām nezināja. Švaka tā opozīcija, ja nespēj tik pateicīgu jautājumu pasniegt sabiedrībai kā ļaunāko kas ar viņiem ir noticis, bet diemžēl sevi pasniedza par tādiem par kuriem var iesmiet. Tādu izdevību vaimanāt palaida garām. Sevi parādīja ļoti nesimpātiskā gaismā . Jāni lūdzu nesaki , ka esi jurists. Kauns par tādiem juristiem.
Domīgais Bartkeviča sekotāj • 2018. gada 26. decembrī, 10:33
Helmanis nav ne ko atjaunojis darbā ! Nevajaga tikai melot! Parādi kaut vienu balsojumu kur Helmanis būtu atjaunojis darbā Briedi? Mālkalni neviens nav izsaimniekojis bet Estrādi un tautas namu gan. Bērnudārzu atļāva privatizēt par 17 000Ls bet nopirka atpakaļ 450 000Ls tā ir afēra! Laikam sen ieplānota. Šitie Ogres izaimniekotāji tagad kož Helmanim par to , ka viņš vēlas attīstīt pilsētu!
domīgais Egila karsējmeitenei • 2018. gada 26. decembrī, 09:12
neesmu Bartkeviča aizstāvētājs, ir lietas ko viņa laikā varēja izdarīt savādāk, bet Mālkalni, piemēram, izsaimniekoja un par necaurspīdīgu sia pārveidoja tieši Helmanis, tas bija pirmais ko viņš izdarīja, tiekot pie varas. Rezultātu jau nesen varēja redzēt - tā vadība jau pabija aiz restēm, bet Helmanis to pēc tam atjaunoja darbā. Latviski saka - roka roku mazgā. Estrādei ir samērā lieli uzturēšanas izdevumi, pieļauju domu, ka ekonomiski izdevīgāk ir pāris reizes gadā samaksāt par tās nomu, nevis cauru gadu uzturēt to un remontēt. Pašvaldībai NAV jānodarbojas ar biznesu..un vispār šeit tiek gaidīts kā Helmanis paskaidros šo darījumu ar sūkņu staciju, jo pat uz opozīcijas deputātu jautājumiem, par šo tematu viņš atļaujas neatbildēt.
domīgajam • 2018. gada 26. decembrī, 02:09
Bartiņš visu pārdeva Estrādi , tautasnamu, bernudārzu, pat mālkalni. Pārdeva un vēl Ogre pallia nabadzīgāka. Šitie vismaz pērk un atjauno to ko Bartiņš bija nolaidis pa kliņķi.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet