Atgriezties pie raksta

« Turpinās priekšdarbi olu ražotnes izveidei Madlienas pagastā

2019. gada 10. janvārī, 08:56, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Šalle • 2019. gada 7. janvārī, 09:43
Lieliskas ziņas! Lai izdodas!
cilveks • 2019. gada 7. janvārī, 10:15
Vai stradniekiem ir domats maksat algu ,kurus tur VERDZINAS. Ja normala alga tad visi gribes tur stradat.
Nu • 2019. gada 7. janvārī, 10:58
Nez, skolā tagad pareizi māca? Vistas ražo olas, govis pienu un gaļu, cūkas - gaļu. Lopiņiem tiek radītas darbavietas
Raimonds • 2019. gada 7. janvārī, 13:06
kur Madliena bus 200 stradnieku?
pilseta • 2019. gada 7. janvārī, 14:28
Ja laba alga ,8 stundas darba diena , 28 kalendara dienas atvalinajums ( apmaksats) ,cilveciska izturesanas pret cilvekiem un normali darba apstakli. Tad cilveki bus
Vārds vietā • 2019. gada 7. janvārī, 15:20
Kāpēc bija ārkārtas sēde. Ganjau Helmanim iegrūda kukulīti. Tas ka iepriekš tika rakstīts ka tā vieta esot degradēta muļķības, tuvākā māja 450 m
Raimondam • 2019. gada 7. janvārī, 15:51
Vieta ideāla. Apkārt reāli sasniedzamā attālumā ir Madliena, Krape, Lēdmane, Laubere, Ķeipene, Skrīveri. ~30 km attālumā ir Lielvārde, Ķegums, Suntaži, Jumrava, Koknese un pat Ogre. Nedabūs 200 darbiniekus 6 gadu laikā? Mierīgi! Gaterim nav jābūt galvenajam darba devējam. Nevēlēsies vietējie strādāt, ievedīs importa darbiniekus. Kur problēma? Nodokļi jau tāpat paliks novadā un valstī. Jācer, ka vietējie pensionāri neizdomās šito projektu nogremdēt, kā tas bija ar Isover rūpnīcu Ogrē. Labāk jau, protams, ir dzīvot kokos un ēst reņģes. Lielākas pensijas un pabalstus gan visi ļoti čakli pieprasīt māk. Mazāk zākāties vajag! Šitādus projektus mūsu valstī kā est vajag.
Dome to vārds vietā • 2019. gada 7. janvārī, 15:58
Ārkārtas sēde bija par Danas Bārbales iecelšanu pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatā. Atbalsts ražotnes izveidei tika skatīts kā otrais jautājums. Ja Jums ir informācija par kukuļu nodošanu, aicinām nekavējoties vērsties tiesībsargājošās iestādēs, nevis anonīmi ķengāties internetā. Atbilstoši pašvaldībā iesniegtajam ražotnes apbūves plānam tuvākā dzīvojamā apbūve no ražotnes būvēm atrodas vairāk nekā 500 m attālumā - kā to paredz normatīvie akti.
Prževaļska zirgs • 2019. gada 7. janvārī, 16:21
Jātur īkšķi, lai viss notiek. Ja dziļos laukos neatļaus fermu būvēt vienas mājas dēļ, tad dziļāk dibenā vairs nebūs kur krist. Atliks turpināt sūkāt īkšķi un sapņot par baigāko "tūrisma attīstību".
. • 2019. gada 7. janvārī, 17:15
Klau, Dome. Kāpēc ziņās bija rakstīts , ka Ogres novada dome šo vietu nosauc par degradētu vidi?.Degradēta vide ir grausti uc. lietas, šeit ir lauksaimniecības zeme, meži un blakus natura 2000. Latvijā nepieciešams attīstīt mazās lauku saimniecības, tas jādara valsts līmenī. Labāk 10 mazas stipras saimniecības nevis viena 1000ha, vai smirdoša vistu ferma.
Rododendram • 2019. gada 7. janvārī, 17:33
Nepiesienies Domei! Rakstu lasīji? Kā nosaukt kārkliem aizaugušu meliorētu lauksaimniecības zemi? Tūrista mitrais sapnis? Mazās un stiprās saimniecības paraugpļava? Kur ir tās tavas stiprās saimniecības???? Kur viņas ir?! Kad tauta sajēgs, ka visiem, pilnīgi visiem (arī "mazajām saimniecībām") šāds projekts būs tikai un vienīgi ieguvums un reāla iespēja tiešām augt? Kā var to nesaprast?!
to Rododendram • 2019. gada 7. janvārī, 17:40
Esi tur dabā bijis ? Tur ir apstrādāta lauksaimniecības zeme, kas tev tur aizaudzis?Aizaugušas ir Tev smadzeņu rievas, nevis potenciālā vieta kur būvēs. Kā mazās saimniecības augs pateicoties šādai vistu kūtij?
Rododendram • 2019. gada 7. janvārī, 18:22
Tāpec jau nav jāķēzās komentāros, ja nesaprot elementāras ekonomikas sakarības. Laikam esi ieinteresēts, lai šāds projekts nebūtu un varētu turpināt neko nedarīt vai imitēt "mazo saimniecību stiprināšanu". Lai arī tev vecas! Cerams, rūpnīcas būvniekiem pacietības pietiks.
to to Rododendram • 2019. gada 7. janvārī, 18:28
No 60 ha apstrādāti ir ~35 ha. Pārējais ir krūmi. Domājams, ka zemes īpašnieks labāk zinās, ko ar savu zemes gabalu darīt. Pienenes audzēt, sēt labību, ganīt aitas vai rūpnīcu būvēt. Lai sirds par to nesāp.
Cepetis • 2019. gada 7. janvārī, 19:08
Laikam zemes īpašnieks nagus grauzdams komentārus raksta :) Cits ekonomists atradies. Zināji tādu projektu lētāk ukraiņiem būtu realizēt Ukrainā, kārtējā shēma apakšā tāpēc lv interesē, vai vienkārši grib smirdēt cita valstī nevis savā. Es piekrītu, ka vajadzētu pašiem savu lauksaimniecību spēcināt un attīstīt, nevis celt Uber fermas. Paskaties cik LV kopumā ir mājputnu un cik lielu apjomu grib turēt šeit viena vietā.
Bez ogrenet ir citi ziņu portāli • 2019. gada 7. janvārī, 19:16
http://www.protesti.lv/tukuma-grandiozas-olu-fabrikas-projekts-aizvien-vairak-izskatas-pec-vienkarsas-aferas/ http://laukos.la.lv/viedoklis-ukrainu-olu-regs-klist-pa-latviju
ха ха • 2019. gada 8. janvārī, 07:52
Нормально! Надо строить. Хоть что то реальное. С хуторами Латвия уже в ж..пе. Дальше некуда.
to Bez ogrenet ir citi ziņu portāli • 2019. gada 8. janvārī, 10:38
Vienu rakstu uzcepusi Tukuma novada opozīcijas darbone, lai ieriebtu pozīcijai, bet otru totāli nekompetentā Grigule, kas atstrādā ZZS maizes tēvu uzdevumā. Un tie skaitās "avoti"? :) Bē-šits tas viss ir.
to Cepetis • 2019. gada 8. janvārī, 11:01
Labi, ka Tu zini, kur citam labāk kaut ko būvēt. Eksperts atradies. Esi tik laipns un nesmirdini komentāros. Skanēs nepopulāri, bet jābūt reāliem - vietējā sīkzemniecība ir ekonomiski pilnīgi bezjēdzīga. Tik vien labums kā paši sevi un vienu papildus darbinieku nodarbina, tomēr tāpat valsts tos subsidē dažādu fondu veidā. Kas tā par lauksaimniecību ar 10ha zemes? Tas ir piemājas dārziņš, kur audzēt ķipa "eko" burkānus Madlienas māla zemē un pārdot par kosmisku cenu, ko retais var atļauties. Tas ir ceļš uz nekurieni. Ražošanai un lielai ražošanai, pārstrādājot vietējās izejvielas, ir jābūt pamatam tautsaimniecībā. Ekonomikas ābece. Nu nav vairs 30ie gadi un nekad nebūs.
to to cepetis • 2019. gada 8. janvārī, 12:11
Piemēram, Austrijas kalnos mazās saimniecības pelna ar savu izaudzēto, ir mazais lauku tūrisms kas dod saimniecībai papildus peļņu. Vietējie iepērkas pie zemniekiem tuvējiem atbalstot viņus. Pats arī labāk pērku no mazā zemnieka, jo ja vista staigā pa āru un ēd tārpiņus papildus graudiem, olas ir ar pavisam citu vērtību. Uzcels te fermu varēsiet rīt fabrikas olas , un labi ka Ogre ir lejtecē, skatoties salūtu pie līkā tilta varēs sūdus saost kas būs nonākuši upē. 6 miljoni vistu vienā vietā, taisi cik gribi modernas iekārtas , bet vienā brīdī būs sūdi šā vai tā.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet