Atgriezties pie raksta

« Turpinās priekšdarbi olu ražotnes izveidei Madlienas pagastā

2019. gada 10. janvārī, 08:56, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

to . • 2019. gada 11. janvārī, 18:02
Vēlu veiksmi turpmākā bikšu deldēšanā.
To. Jeb pilnīgai nullei • 2019. gada 11. janvārī, 17:47
Žēl ka Tev šeit ir bēdu ieleja. Ja vajag naudu biļetei uz Angliju dod ziņu. Iedošu, nav žēl. Jo šeit tāds vieplis kā Tu situāciju neuzlabos, tāpat tā fermele
Kādam neveiksminiekam • 2019. gada 11. janvārī, 17:03
Klau muļķi, Tev ģimenes un darba nav ka vari sēdēt un rakstīt komentarus. Skrien ārā sniegu tīri, ganaju Zadzenē arī putina. Skrien tīri sniegu, tāpat jēgas nav no Tevis, a tā vismaz būsi potenciālo būvlaukumu notirijis un pieņems tevi darbā kā olu paukotāju.
to . jeb pilnīgai nullei • 2019. gada 11. janvārī, 16:58
Izbeidz vienreiz lasīt tikai ziņu virsrakstus! Painteresējies, student, kas patiesībā valstī notiek. Bēdu ieleja. Tādi tukšpauri kā tu situāciju noteikti neuzlabos.
. • 2019. gada 11. janvārī, 16:53
Un ferma maksas lielas algas, sapņotāji biomaķ. Nolaižaties uz zemes. Mikro tik ja kas jaunas telpas,nevis vecās. Kreiss liels loģistikas biznes. Labs variants kā pelnīt.,jo esat vārti starp Eiropu un Ruslandi. Krieviem vecs autoparks, eiropieši īpaši negrib uz rus braukt, mēs izmantojam un vedam kravas no rus uz e un otrādi. aizveries vienreiz Aivar vai Arni,vai kāds cits kurš mīž karstu ka varēs gar vistu dirsām olas lasīt. Nu loģiski kārtīgas sievas blakus nav varēs gar vistām čamdīties.
Aizvērt muti labāk • 2019. gada 11. janvārī, 16:39
Visi tavi nosauktie uzņēmumi (nav saprotams, ar ko Kreiss izpelnījies) ir veidoti uz padomju laikos jau uzbūvētas infrastruktūras pamata. Latvijā no nulles klajā laukā NAV izveidots NEVIENS liels eksportējošs ražošanas uzņēmums. NEVIENS! Turklāt visi "lielie" uzņēmumi atrodas lielo pilsētu tuvumā, kas attīstītas padomju laikos šo pašu uzņēmumu vajadzībām. Piemēri ir neskaitāmi. Latvijas laukos NAV NEVIENA daudz maz liela ražošanas uzņēmuma, kas spētu ap sevi regīonāli attīstīt saistītās nozares, un būtu tik efektīvs, ka varētu maksāt darbiniekiem daudz maz cienīgas algas. Rezultāts ir tāds, ka laukos bezdarbs ir 25% un tāpat nav, kas strādā.
Aizvērt šo diskusiju • 2019. gada 11. janvārī, 16:23
Mikrotīkls, LV finieris, Kreiss un daudzi citi. Lūk šie ir spēcīgi un lieli uzņēmi. Sarakstu var turpināt vēl un vēl. Problēma ka mums politiķi neprot budžetu efektīvi lietot. Problēma ir padomju paaudze, kad viņa gulēs kalniņā, tad valsts sāks citu dzīvi. Ir reāli jaunā paaudze efektīvāk domājoša par padomju krabjiem. Lv būti arī citā līmenī ja nebūtu desmitgades zem krievu tupeles nodzīvots. Reāli fermu aizstāv kaut kādi naftalīnu smakojoši tefteļi, kuri prot lietot datoru. Ar to Jūs arī apsveicu.
To palasi vairāk • 2019. gada 11. janvārī, 16:15
Tev tiešām derētu palasīt vairāk. Žēl ka esi kompleksu nomākts švaki izglītots niecība. Es laukos labi izglītots 1000+ droši varu nopelnīt. Ir daudz lielu spēcīgu biznesu LV, Jums dažiem komentāru autoriem liekās viena vistu kūts izcels valsti citā līmenī un skaksies ziedu laiku. Vienos vārtos Jūs esat personīgi ieinteresēti šajā projektē. Cerams neesi latvietis, jo šķiet pats neesi neko dzīvē sasniedzis un ceri ka vistas pacels Tevi debesīs.
palasi vairāk • 2019. gada 11. janvārī, 15:59
Viss tik kruta, tik kruta, ka joprojām esam Eiropas pakaļgalā gandrīz visās jomās. Latvijā ir vien pāris uzņēmumi, kas varētu būt vidēja izmēra ES mērogā. Pārējais ir sīkais bizness, kur vienmēr esi lūdzēja lomā un efektivitāte ir maza. Tāpat joprojām katru dienu simti aizbrauc sēnes lasīt. Bet mums jau neko nevajag. Ka tik nekas nav jādara. Un vienmēr kādām tantēm viss liekas aizdomīgi. Provinciālisms. Mazvērtības kompleksu nomākta, švaki izglītota tauta.
palasu • 2019. gada 11. janvārī, 15:40
Vispār lv daudz uzņēmumi ir kuri mājas, mēbeles, finieri u.t.t.eksportē produktus ,kuri ar lielu pievienoto vērtību. Daudz lielāku, kā sūda olas vai olu produkti. puse komentāru no zemes Gulussmančikiem vai domes dirsunčikiem
to no malas • 2019. gada 11. janvārī, 09:32
No alas nevis no malas esi! Kāds sakars vistu kūtij ar mazām lauku saimniecībām? Visi tagad mājas vistas audzēs zem klajas debess? Mūsu platuma grādos, kur esam savvaļas putnu tranzīta valsts? Lai veicas! LV ir TOP valsts koku gāšanā, jo nav jau daudz to industriju izveidotas, kas ienestu pietiekami naudas. Tik pat gudri kā pumpēt tikai naftu. Nu ļoti jau augsta pievienotā vērtība. Nogāzt koku, labākajā gadījumā sazāģēt dēļos un izvest prom. Turklāt vides speciālistiem ir cits viedoklis par mežu apsaimniekošanas "kvalitāti". Ja tev kaut kas nav zināms par biznesa plānu, tad vajag interesēties. Neviens gan tev naudas plūsmas pārskatus tāpat nedos un konkrētus tirgus neatklās, jo tas ir komercnoslēpums. Bet tādu lietu jau laikam neesi nemaz dzirdējis. Tev atliek tikai kaut ko cerēt. Tādi mums tie vientieši pārsvarā zemītē ir, kas neko nezina, nejēdz, paši nedara, bet tikai cer. Labi, ka ir vismaz daži, kas kaut ko zina un ir gatavi darīt. Ne tikai savam, bet visu kopējam labumam.
no malas • 2019. gada 10. janvārī, 19:18
Cik daudz muļķību var sarakstīt, ja par katru cenu cenšas aizstāvet megaolu projektu! Ja grib domāt par neatkarības atlieku saglabāšanu, tad svarīgas ir mazās lauku saimniecības! Diemžēl daudziem NA darboņiem pamatā interesē tikai vara un nauda ... daļa Saskaņiešu ir lielāki LV patrioti nekā nacionāļi! LV mežkopības jomā ir pasaules TOP valsts! Ja neskaita viendienīšus, kuri ir mazākums, arī privātie mežu īpašnieki kvalitatīvi apsaimnieko mežus. Savukārt tas, ka ar harvesteriem pie mums daudz nenogāzīs, zināms jau sen. Kopumā trūkst objektīvas informācijas, tai skaitā kaut kādas REĀLAS biznesa plāna aprises. Šobrīd ir tikai lozungi par skaisto nākotni. Atliek cerēt, ka kāda no institūcijām, kurām jādod vērtējums, gribēs un arī varēs izpētīt tēmu pēc būtības.
tītars • 2019. gada 10. janvārī, 16:24
vistas un olas vairs nav modē, tagad no saules mācās pārtikt
Domis • 2019. gada 10. janvārī, 15:47
Jā, jā jaunieši skries strādāt uz fermu. Netīros darbus nedarīs, un ja ies ko darīt, tad gribēs 800+ uz rokas. Kur Madlienā, Krapē, Lēdmanē ir tie cilvēki? Laukos jaunos var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt, tiem ir labi darbi, vismaz man zināmajiem. Ja būs mazas algas , tad braukāt no citiem miestiem cilvēki negribēs. Ja bus darba bus kas vedā, tad vēl kaut ko salasīs. Bet tā tur ukraiņi rukās
Šalle • 2019. gada 10. janvārī, 12:49
Cepas jau tikai tie, kas ir ieinteresēti, lai šāda projekta nebūtu - vai nu konkurenti (un to apmaksāti troļļi), vai tie, kam izdevīgāk ir veģetēt uz pabalstiem. Pārējie jau saprot, ka būtu noziegums šādu projektu norakt.
Info • 2019. gada 10. janvārī, 10:11
Nesaprotu, ko jūs visi tā cepaties? Vai labāk mūsu jauniešiem būtu braukt uz ārzemēm un kalpot svešiem kungiem?
>to Xxl • 2019. gada 9. janvārī, 19:47
Ar ko atšķiras krievi ar ukraiņu pasēm no ukraiņiem ar varbūt nīderlandiešu pasēm.
Arnis • 2019. gada 9. janvārī, 18:32
Domāju labāka vieta būtu Ikšķilē, pēc Tīnūžu ielas 17 pāris simts metru Tīnūžu virzienā, kreisā puse uz pļavas.
to Xxl • 2019. gada 9. janvārī, 18:23
Kāds sakars krieviem ar Ukrainas pasēm (ne Ukraiņiem), kas paši aplauzās ar LM iegādi, ar Repšes izsniegtiem valsts galvojumiem?! Kur no tā bija valstij kāds zaudējums? Totāls bē-šits!
>to Xxl • 2019. gada 9. janvārī, 17:33
Valstij lieli zaudējumi, jo valsts (tātad arī Tu) izsniedza galvojumu n-tos miljonus, kurus pēc tam nācās samaksāt(arī Tev kā nodokļu maksātājam).
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet