Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 8.janvāra numurā:

* Uzņēmēji var pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai;
* Plāno mazināt dzelzceļa līnijas troksni;
* Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

* Mainīgie laika apstākļi sarežģī braukšanas apstākļus un ceļu uzturēšanu


Kā veicas ar ceļu uzturēšanu mūspuses novados? Par to vairāk lasiet Dzintras Dzenes rakstā.


* Ogrēniete Krapāne pretendēs uz labklājības ministres amatu
Ogrēniete Ieva Krapāne politikā ir jaunienācēja, jo līdz šim strādāja Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles nodaļā – vispirms vecākās inspektores amatā, bet neilgi pirms Saeimas vēlēšanām viņa ieņēma lietvedes amatu. Kļuvusi par deputāti, I.Krapāne publiski apgalvoja, ka šos amata pienākumus pildīs labi, jo vēlēšanās startējusi ar tīru sirdsapziņu, cieņu un mīlestību pret savu valsti, kuru nekad nenodos. Jau kļūstot par parlamentārieti, Krapāne īpašu uzmanību solīja pievērst tautas labklājībai, jauno ģimeņu atbalstam un bērnu tiesībām.


* Ķeguma novada pensionāri izdevuši pavārgrāmatu
Pateicoties Ķeguma novada pensionāru biedrībai un tās valdes priekšsēdētājas Ilzes Kantores uzņēmībai, grāmatā "Ķeguma novada 100 garšas" ir apkoptas Ķeguma, Tomes, Birzgales un Rembates iecienītākās receptes.


* Pa jokam un nopietni par cūkām...
Dzeltenās Cūkas gadā daudziem no mums privātās gaitas kardināli mainīsies. Vientuļie beidzot sastaps īsto cilvēku, ar kuru izveidos stipru ģimeni. Nebūs vietas bailēm un kautrībai, jūtas izrādīsies spēcīgākas par šīm rakstura iezīmēm. Lai gan nav cerību, ka visi iemīlējušies pāri saglabās attiecības (Cūkai nepiestāv jūtu pastāvīgums un nopietnība); ja arī cilvēki izšķirsies, viņi tomēr paliks labos draugos ar bijušo otro pusīti…


* Tikai mieru: gada kukainis – malārijas ods...
Mūsu dienās malārijas ods konstatēts tikai trīs vietās – Vecpiebalgā, Valmierā un Kolkā.


Vairāk – jaunajā "OVV"


* "Lielajos Kangaros" – labiekārtota pastaigu taka un skatu tornis


Darbu gaitā tika izbūvēts 33 m augsts skatu tornis ar virsotnes platformu, no kuras paveras skats uz Kangaru ezeru, Lielkangaru purvu un mežu. Dabas liegumā izbūvēta nepilnus divus kilometrus gara pastaigu taka ar tiltiņiem un skatu platformu pie ezera. Apmeklētāju informēšanai un izglītošanai visas takas garumā novietoti informatīvie stendi ar fotogrāfijām, kas apvieno saistošu stāstu un teiku kopumu par notikumiem, vietām, tēliem un parādībām dažādās apkārtnes vietās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43042

8. janvārī, 00:14, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

par odu • 8. janvārī, 09:15
Vai tas nozīmē, ka uz Kolku, Valmieru, Vecpiebalgu nevajadzētu braukt?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet