Atgriezties pie raksta

Pārbūves darbu laikā Ogrē slēgts Rūpnieku ielas posms Foto Pielikums

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka tiek uzsākta Rūpnieku ielas pārbūves projekta otrā kārta - ielas pārbūve no Brīvības līdz Kastaņu ielai, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūve šajā posmā un projektā paredzēto koku zāģēšana visā Rūpnieku ielas garumā.

Jau tika informēts, ka pagājušā gada novembra beigās ir uzsākti un šobrīd turpinās pirmās kārtas būvdarbi Rūpnieku ielas posmā no Ogres ielas līdz Brīvības ielai.


Caurbraukšanai Rūpnieku ielas posms no Brīvības līdz Kastaņu ielai ir slēgts (skat. satiksmes organizācijas shēmu). Lūdzam ievērot šī posma apbraukšanas zīmes! Namīpašumu īpašniekiem piekļuve saviem īpašumiem tiks nodrošināta.


Darbus veic SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"", ar kuru Ogres novada pašvaldība 2018. gada 14. maijā noslēdza līgumu par Rūpnieku ielas pārbūves būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību. Ielas pārbūves projekta īstenošana paredzēta astoņu mēnešu laikā no darbu uzsākšanas, neieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.


Kopējā līguma summa ir EUR 1 029 630 bez PVN, t.sk. par būvprojekta izstrādi EUR 44 467,50, autoruzraudzību būvdarbiem EUR 16 747,50 un būvdarbiem EUR 968 415. Par Rūpnieku ielas pārbūves būvuzraudzību aizvadītā gada 8. novembrī pašvaldības noslēdza līgumu ar SIA "Liepavoti RE".


Darbi tiek veikti saskaņā ar 2018. gada 6. novembrī akceptēto būvprojektu "Rūpnieku ielas pārbūve". Izbūvējot objektu atbilstoši akceptētajam projektam, pilsēta iegūs vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu – ar pārbūvētu brauktuvi, pārveidotiem krustojumiem un nobrauktuvēm, uzlabotu satiksmes drošību un vides pieejamību, jaunu ielas apgaismojumu, labiekārtotu teritoriju, kā arī ar jauniem, mūsdienu standartiem atbilstošiem inženierkomunikāciju tīkliem zem ielas (lietus ūdens kanalizācijas tīkli, ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkli, elektroapgādes tīkli, elektronisko sakaru tīkli un apgaismojums).


Kopējais posma garums, kurā tiks veikti būvdarbi, ir 1026 m. Tāpat kā Amatnieku iela, arī Rūpnieku iela tiks bruģēta. Darbi tiks veikti pa posmiem, katram no tiem izstrādājot atsevišķu satiksmes organizēšanas shēma.


Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā.


Jau informēts, ka Ogres novada pašvaldība ir izvirzījusi mērķi sakārtot ielu infrastruktūru Ogres pilsētas individuālo dzīvojamo māju teritorijās, sākot ar ielu sakārtošanu tā dēvētajā Kartonfabrikas rajonā. Kā pirmā šajā rajonā tika kapitāli pārbūvēta Amatnieku iela. Tagad kārta pienākusi Rūpnieku ielas būvprojekta izpildei.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43044

8. janvārī, 09:07, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

edis • 11. janvārī, 10:22
Amatnieku ielas defektus nelabos ?
Advanced • 9. janvārī, 12:15
Tiem, kas nemaksā nodokļus, vispār nevajadzētu izteikties, manuprāt.
to To Andris • 8. janvārī, 12:55
Tad jau Rūpnieku ielas iedzīvotājiem par savu naudu jābūvē ceļš, jo viņi pa to brauc un veido bedres ar SAVĀM mašīnām. Un MANAS ēkas piegulošajam, mana pagalma iebraucamajam ceļam brauc cauri visi apkārtējo pagalmu iedzīvotāji un tos apkalpojošās miskastes mašīnas. Infrastruktūru uztur pašvaldība no mūsu nodokļiem. Man diemžēl nepieder zeme un ceļi ap manu daudzdzīvokļu māju...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet