Ogrenet
Atgriezties pie raksta

« Sestdien Gunāra Meijera autorvakars "Barikāžu ugunīs" Pielikums

16. janvārī, 09:03, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Info • 9. janvārī, 14:26
Cik var muļķot tautu ar pasaciņām? Normāli domājošie jau sen ir sapratuši, kam tās barikādes bija vajadzīgas.
Info2 • 9. janvārī, 20:24
Vecākās paaudzes ļaudis, kuriem "laimējās"skoloties padomijas laikos, labi atceras bildi ar boļševiku vadoni Uļjanovu (Ļeņinu) kādā no subotņikiem (kurus ap to pašu laiku pavasaros piekopj arī mūsu "brīvvalstī) nesam baļķi kopā ar vēl dažiem vīreļiem. To vīreļu skaits, kuri apgalvoja, ka līdzējuši Ļeņinam to baļķi stiept, ar katru gadu pieauga aizvien lielāks un p.gs. astoņdesmito gadu nogalē visā psrs tādu jau bija ap 4000 gb. Mūsdienās t.s. barikāžu dalībnieku skaitam arī ir tendence ar katru gadu augt vairumā. Ļeņina lomu veiksmīgi aizstāj prezidents un ministeri.
Augusts uz barikādēm • 16. janvārī, 16:47
Toreiz, tajās tālajās janvāra dienās, mēs ar neviltotu ticību gājām uz barikādēm par savas tautas un Tēvzemes brīvību, nenojaušot to melno nodevību no t.s. "tautas frontes" organizatoru puses. Mums nebija ne mazākās nojausmas, ka esam gatavi ziedot pat savas dzīvības, lai pēc tam sekotu godmaņa@co organizētā Latvijas izlaupīšana, nebija ne mazākās nojausmas, ka stāvam uz barikādēm, lai žīdi lavents, kargins, krasovickis un citi krāpnieklielmeistari uz mūsu darba tautas rēķina iedzīvotos miljonos. Izrādās, ka esam bijuši gatavi ziedot sevi, lai tādi pašmāju kriminālkapitālisti, kā šķēle, lembergs, šlesers un citi noziedznieki uz tautas rēķina kļūtu par miljonāriem, lai mūsu spīdzinātāji padomijas gados - čekisti indriksons, savickis un vēl citi nevis saņemtu pelnīto sodu, bet iedzīvotos uz valsts (tautas) rēķina pasakainās bagātībās. Diemžēl, bet šodiena mums skarbi parāda īsto patiesību, par ko bijām uz barikādēm, ne par savu un savas Tēvzemes brīvību, bet gan tāpēc, lai saujiņa neliešu nesodīti mūs izmantotu un parazitētu uz mūsu rēķina. Laiks mosties un apvienoties cīņai pret šodienas neliešiem!
viedoklis • 16. janvārī, 18:16
es atceros kad braucam dziedajam bija daudz snabja,visi bijam pilna,neko nesaprotam,tagad visi varoni,nu nestastiet,nevajag.
ха ха • 17. janvārī, 07:19
Ну вот, опять пришло время ежегодных оргий. Но зти оргии пустые,так как не кончаются оргазмом. И поэтому каждый год все начинается с начала.
smieklīgas atmiņas... • 17. janvārī, 11:54
tās tik bija izpriecas on line! izdzeršanš un disenes ne pajokam un ugunskuri kā Jāņos!
jazeps • 17. janvārī, 14:11
Atsaucieties barikazu dalibnieki,lai veidotu sabiedrisko organizaciju.mob.29479643
jazep! • 17. janvārī, 15:17
Kurā krogā tiekamies?
zinu • 17. janvārī, 15:52
kam ta organizacija vajadziga,nevienam,tas barikazu dienas neviens isti nezinaja par ko cinijas,viena dzersana bija.
Jāzep, • 17. janvārī, 17:22
Cik par ordeni sapiķoji?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet