Atgriezties pie raksta

Lauberes iedzīvotājus aicina uz Atvērto durvju pasākumu Fazer maiznīcā Ogrē Foto

Fazer Latvija sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāli un Ogres novada Lauberes pagasta pārvaldi 17. janvārī rīko Atvērto durvju dienu Lauberes pagasta iedzīvotājiem, lai iepazīstinātu ar darba iespējām Fazer maiznīcā Ogrē. 

Darbinieku piesaistei no Ogres un apkārtējiem novadiem uzņēmums plāno paplašināt esošos darbinieku transporta maršrutus. Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums Atvērto durvju projektā. 


"Nodarbinātības veicināšana jebkurā valsts reģionā, novadā, pilsētā vai pagastā nav iespējama bez darba devēju un vietējo pašvaldību ieinteresētības un aktīvas līdzdalības. Ar Fazer Latvija mums ir izveidojusies konstruktīva partnerība, uzņēmums ir atvērts sadarbībai ar NVA un izmanto dažādas šādas sadarbības iespējas, piemēram, vairākkārt Fazer Latvija ir piedalījies NVA organizētajā pasākumā "Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos", piedāvājot darba meklētājiem ar invaliditāti klātienē iepazīt darba procesu un darba vidi, uzņēmuma aktuālās vakances regulāri tiek reģistrētas NVA un ir pieejamas darba meklētājiem NVA CV un vakanču portālā. Nodarbinātības valsts aģentūra ir kā tilts, kas savieno darba devēju ar darba ņēmēju, lai darba devējs iegūtu vajadzīgo darbinieku, bet darba ņēmējs – darbu. Vēlos pateikt paldies uzņēmuma Fazer Latvija vadībai un personāla daļas darbiniekiem par auglīgu sadarbību ar NVA,  veicinot nodarbinātību mūsu reģionā un meklējot efektīvus darba devēja un darba meklētāju tikšanās un dialoga veidus," uzsver Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāles vadītāja Indra Bleija. 


"Ar vairāk nekā 300 darbiniekiem esam Ogres novada lielākais darba devējs un nodokļu maksātājs. Esam viena no vadošajām maiznīcām Latvijā. Ogrē ceptā maize un produkti tiek eksportēti uz Baltijas valstīm un Somiju. Mums, tāpat kā vairumam uzņēmumiem Latvijā, trūkst darbinieku. Mēs to risinām, pieņemot darbā un apmācot cilvēkus, kuri ceptuvē iepriekš nav strādājuši, kā arī paplašinot darbinieku transporta maršrutus. Darbiniekiem nodrošinām konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, darbinieku transportu vai degvielas kompensāciju, dotētas pusdienas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Atvērto durvju projekta mērķis ir piesaistīt darbiniekus no Ogres un apkārtējiem novadiem. Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums garākā programmā un ceram, ka pēc maiznīcas apskates mūsu komandai pievienosies jauni darbinieki.  Mēs aicinām arī citas novada pagastu pārvaldes iesaistīties un sazināties ar mums, lai dotu iespēju darba meklētājiem atbraukt un pašiem apskatīties, kā ir strādāt Fazer maiznīcā," komentē Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore Baiba Gulbe.


Ogres novada Lauberes pagasta iedzīvotājus, kam interesē darba iespējas Fazer maiznīcā Ogrē, lūgums personīgi sazināties ar Fazer Latvija Personāla nodaļu: tel. 650 55277, e-pasts: vakance@fazer.lv


Vairāk informācijas par vakancēm: https://www.fazer.lv/par-fazer/karjera1/vakances/


Fazer Latvija ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – "Fazer" un "Druva". Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. 2015. gadā Ogrē darbu sāka jauna, mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. Fazer saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes "Karl Fazer" un "Geisha", tiek ražoti Somijā. 2017.gadā Fazer Latvija apgrozījums bija 25,32 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43070

11. janvārī, 16:38, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Fantoms • 18. janvārī, 13:33
Cik tad interesenti bija sabraukuši, vai kādu piedāvājums ari ieinteresēja?
Saule • 13. janvārī, 17:14
Kas grib strādāt,tas strādā.Nodokļus maksā,apdrošināšana ir.Privātie ar aplokšņu algām vairāk apjāj,kad saslimsti,nav ko saņemt.
sveta • 12. janvārī, 16:06
Fazerā vajag mazpieredzējušus darbiniekus, tādus, ko var jāt.Tāpēc jau konditorejas ražotni pārcēla no Igaunijas, lai var mazāk cilvēkiem maksāt.Alga- lai varētu eksistēt.Maxima labāk maksā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet