Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ziemā Ogrē noteikti ierobežojumi automašīnu novietošanai

Ogres novada pašvaldība atgādina, ka ziemas periodā vairākās ielās Ogrē ir noteikti ierobežojumi automašīnu novietošanai.

Ierobežojumi noteikti, lai varētu nodrošināt šo ielu attīrīšanu no sniega. Par ierobežojumiem vēsta attiecīgās ceļa zīmes.


Lai gan automašīnu novietošanas un turēšanas ierobežojumi pilsētas ielās nav nekas jauns un ierobežojuma ceļa zīmes tiek uzstādītas laikus, tomēr, kā apliecina Ogres novada pašvaldības policija, ir autovadītāji, kuri ceļa zīmes ignorē.


Pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis skaidro, ka pirmajās dienās pēc ceļa zīmju uzstādīšanas neviens autovadītājs vai auto īpašnieks netiek sodīts, policisti vispirms izmanto preventīvos līdzekļus – brīdinājumus un atgādinājumus. U. Ulmanis: "Taču brīdināšana un atgādināšana nevar ilgt visu ziemu. Gadījumos, kad prasības tiek pastāvīgi ignorētas, nekas cits neatliek, kā piemērot administratīvo sodu. Aicinu autovadītājus, novietojot savus spēkratus ielas malā, pārliecināties, ko vēsta attiecīgajā ielā izvietotās ceļa zīmes."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43088

15. janvārī, 22:41, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

sirdsapziņa • 23. janvārī, 14:38
tas - roselei ....patiešām pareizi uzrakstīts par Vidus prospektu ....kā uzlika ziemā aizliegumu pirms 3 gadiem tā arī aizmirsa noņemt uz visiem laikiem
Sētnieki • 22. janvārī, 10:29
Jurīti Jurīti, tad piecel savu pēcpusi no dīvāna, paņem rokās lāpstu un ej palīgā.
Žanis • 22. janvārī, 10:28
Ak šie nelieši, tagad pat apstāties Ogrē nedrīkstēs, stāšos kur gribēšu un neviens man neko nepadarīs. Varētu protestu uztaisīt un kādu ielu vispār nobloķēt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet