Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Labdarības akcijā aicina palīdzēt bērniem ar onkoloģiskām slimībām

No 8.līdz 10. februārim Rīgā norisināsies labdarības tirdziņš "No sirds sirdij", kurā, kā ierasts, varēs iegādāties pašmāju amatnieku, rokdarbu meistaru un atsaucīgu cilvēku pašu rokām izgatavotus ziedojumus. 

Tirdzniecības centrā "Spice" notiekošajā tirdziņā iegūtie līdzekļi nonāks Bērnu slimnīcas fonda rīcībā, lai palīdzētu sirgstošajiem bērniem.


Akcijā var iesaistīties ikviens, līdz 6.februārim uz nodošanas punktu atnesot paša izgatavotu rotaslietu vai suvenīru Valentīndienas noskaņās. 


Akcijas organizatori atgādina, ka netiek pieņemti pārtikas produkti (tai skaitā ziedi, kas veidoti no saldumiem), kosmētika (ar rokām darinātas ziepes), drēbes (tai skaitā pašu šūtas), veikalā nopirktās preces (tai skaitā rotaļlietas). 


Labdarības tirdziņa apmeklētāji paši varēs noteikt suvenīra vērtību un labdarības kastītē nododot savām iespējām atbilstošu ziedojumu. 


Interesenti varēs sekot līdzi arī saziedotajai summai, kas katru vakaru tiks paziņota Facebook.com (Сердцем к сердцу /No Sirds Sirdij)


Līdz 6. februārim tirdziņam paredzētās mantas Ogrē var nodot Jaunogres vidusskolā, Mālkalnes prospektā 43, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 11 līdz 18 (atdot sargam).  Kontaktpersona – Svetlana Sanatova.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43096

17. janvārī, 19:07, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet