Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Jau ceturto gadu rīkos projektu konkursu "R.A.D.I. – Ogres novadam"

17.janvārī Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. – Ogres novadam") nolikuma apstiprināšanu.

Projektu konkursu "R.A.D.I. – Ogres novadam" pašvaldība plāno rīkot jau ceturto gadu, kārtējā gada budžetā tam attiecīgi paredzot finansējumu. Projektu konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības iniciatīvas kultūras un sporta pasākumu organizēšanā Ogres novada teritorijā. Kopējais konkursā paredzamais finansējums ir 20 000 EUR, savukārt maksimālā summa, kas var tikt piešķirta vienam projektam, ir 2 000 EUR.


Pēc domes galīgā lēmuma pieņemšanas domes sēdē pēc nedēļas, 24.janvārī, paredzēts izsludināt projektu konkursu, kura ietvaros nevalstiskās organizācijas un komersanti varēs pieteikt projektus, kas saistīti ar kultūras un sporta pasākumu organizēšanu un sniedz labumu pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai un nav vērsti uz vienas organizācijas vai atsevišķu personu labuma gūšanu.


Visa ar projektu konkursu saistītā informācija būs pieejama Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv (sadaļā Pašvaldība/Projekti/2019. gads).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43097

17. janvārī, 19:20, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

viedoklis vēl cits • 21. janvārī, 18:20
Tā kā nav minēts, kuras personas būs komisijā, es nepiedalīšos. Ja būtu neatkarīga komisija - eksperti ne no domes deputātiem, tad būtu godīgāka vērtēšana. Tad arī būtu vēlēšanās piedalīties.
viedoklis • 20. janvārī, 17:03
atkal naudu dos pa blatam,ka vienmer.Nav ko cinities pa to naudu.
? • 18. janvārī, 00:05
Liekas, ka šogad būs piektais gads.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet