Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18.janvāra numurā:

* Šonedēļ Latvijā izziņots gripas epidēmijas sākums;
* Piedalies jautājumu un atbilžu konkursā un nopelni ielūgumus uz komēdiju "Optimists"!
* Tramplīnlēkšana: ogrēnieši no Otepes atved vairākas medaļas;

* Ogrēnietim Jānim Kozlovskim LAF ordenis par ieguldījumu autosportā;
Jānis Kozlovskis seniors (tā viņš jāuzrunā, jo sacīkstēs pirms diviem gadiem debitējis arī viņa dēls Jānis Kozlovskis juniors), autokrosā startējis 25 gadus. Patiesībā pat kādus trīs gadus ilgāk, bet pašā sākumā, kad Jānis vēl bija nepilngadīgs, viņam neoficiāli atļauts braukt bez sportista licences.


Vairāk jaunajā "OVV" stāsta Ritvars Raits.


* Ko darīt ar Lēdmanes ūdenstorni?
Jau tuvākajā laikā pašvaldībai un uzņēmumam "Lielvārdes Remte" jānolemj, kā rīkoties. Nav izslēgta iespēja, ka Lielvārdes novada pašvaldība šo ūdenstorni nākotnē varētu pārvaldīt pati, piesaistot investīcijas tā apsaimniekošanai un renovēšanai.


* Pareizs uzturs ir aktuāls ikvienam!
Uztura speciāliste, lielvārdiete Zanda Mihailovska kopš pagājušā gada decembra divas reizes nedēļā – pirmdienās un piektdienās – pieņem SIA "Ogres rajona slimnīca" Rehabilitācijas nodaļā.


Saruna ar Zandu Mihailovu – jaunajā "OVV".


* Suntažu skolu izaugsme un trīs laikmetu grieži Artura Āķa virsvadībā
Suntažu pagasta un skolas muzejā kopš pērnā gada nozīmīgu vietu rezervējis unikāls izdevums. Pateicoties izglītības iestādes direktoram Mārtiņam Lejam un pagasta bibliotēkas vadītājai Agnesei Braunai, kuri iesaistījās Ogres novada pašvaldības projektu konkursā "Veidojam vidi ap mums", un pašvaldības finansējumam, nākusi klajā Suntažu vidusskolas ilggadējo pedagogu Ainas Lindes un Andra Lindes grāmata "Suntažu skolu vēstures mozaīka 1687 – 1989". (..) Īpašas lappuses veltītas Suntažu skolas pārzinim (direktoram) Arturam Āķim, kurš savus uzdevumus izglītības sistēmā un pagasta kultūras dzīvē pildīja trīs laikmeta griežu sadurē no 1920. līdz pat 1948.gadam.


* Ogres NSC orientieristiem medaļas Daugavpilī, Madonā un Pelvā;
* Sprinteris Matīss Gržibovskis uzvar "Sportland" kausa 1.posmā.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43101

18. janvārī, 09:42, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 19. janvārī, 16:38
Vai Ogrē jau ir izsludināta gripas epidēmija?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet