Atgriezties pie raksta

« Doties pastaigā pa slēpošanas trasi ir aizliegts

2019. gada 18. janvārī, 19:33, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

BĒRZU ALEJA • 2019. gada 27. janvārī, 19:33
Mums patīk Zilie kalni, slēpošanas trase, Ogres novada pašvaldības budžets, Kaspars Grīnbergs un SIA "Ogres namsaimnieks"
kristap • 2019. gada 27. janvārī, 15:36
vai tu neiedomājies, ka, ja tur nebūtu trase, tur būtu tikpat "neizbrienams" kā visās citās takās?
KRISTAP • 2019. gada 27. janvārī, 10:55
Kurš nu vēl būtu runājis par egoismu....''slēpotāji ejiet slēpot kur citur vai slēpojiet pa sūdīdīgu trasi, bet es stampātājs, stampāšu pa trasi kad vien gribēšu''....
Kristap • 2019. gada 25. janvārī, 09:50
Varat piesaistīt, bet tad nepieciešams noskaidrot visu pušu un objektīvu viedokli, nevis aiziet pie viņiem ar tekstu, " palīdziet, esmu tizls un gribu staigāt pa slēpošanas trasi, slēpotāji sūdzās, bet man nav kur citur staigāt." Tur blakus ir citas takas, kalna kore un otra puse, kā arī celiņš gar šoseju(ar tik pat tīru gaisu kā slēpošanas trasē šosejas malā. Var vienkārši ņemt un iet pa turieni
Kristaps • 2019. gada 25. janvārī, 08:41
Cik egoistiski tomer ir slepotaaji .. ES, ES, ES, BET MAN VAJAG SLEPOT, BET JUUS TACHU VARAT, MUMS TACHU TAS UN SHITAS ... taa nav sleposhanas trase, to nevajag slaidzinat ar to pashu smeceres silu, tas ir divas dazadas lietas. Vispar japiesaista bez tabu vai nekaa personiga pie shaa, lai papeeta cik legaali tur vispaar shis briinums ir uzlikts un kas tajaa visaa ir iesaistiits.
Māra, māra • 2019. gada 25. janvārī, 00:45
Jā, no kaitēkļiem jāatbrīvojas, pirms paspejuši savairoties ar tādiem izkropļotiem uzskatiem vēl plašākā pulkā.
Trase • 2019. gada 25. janvārī, 00:40
Trasi citādāk nevar sagatavot, kā ar sniega moci, Ogrē tā jau nav lielā retraka trases gatavošanai, ne jau mēs tagad vergu armiju iegādasim kas vilks aiz sevis rulli trases līdzināšanai. Un par dabu tiek domāts, jo, jā Lielajos Kangaros asfaltu neļāva klāt, iespējams drīz tomēr uzklās, bet zilajos kalnos arī asfaltēts celiņš jau sen ticis apspriests, bet to nedrīkst veidot, jo dabas draugi bļauj, un nu nezinu, vai tiešām zemes pacelšana un ielikšana atpakaļ lai ieliltu lampas diži traucē dabai.
aija- mārai • 2019. gada 24. janvārī, 19:33
kur vari būt tik riebīga,pieliec slēpes un pamēģini paslēpot un tad manīsi cik tev ļoti patiks braukts pa izbradātām sliedēm.kaitnieku ģimenīte.
Par Hm komentāru • 2019. gada 24. janvārī, 18:57
Apsaimniekotājs nosaka... Tā nu gan nav, ka apsaimniekotājam ir neirobežota brīvība kaut ko noteikt. Tas viss, kas tur tagad ir sataisīts, ir iebīdīts Zilo kalnu DAP (Dabas aizsardzības plāna) ietvaros, un, kā jau lasījāt tajos Dabas iazsardzības pārvaldes papīros, par dabu šiem attīstitājiem ir vismazākā rūpe, patiesībā pilnīgi nekāda, pat mazāka, nekā narkomāniem. Ja tur palasa, sanāk, pēc pāris gadiem šim plānam beigsies termiņš, un būs jātaisa jauns plāns. Tad arī apsaimniekotāja pilnvaras var tikt ierobežotas, un nelīdzēs pat nekādi FIS atzinumi, tagad tas viss gāja cauri, pateicoties ZZS/NA atbalstam VARAM. Tas tikai tā skaisti skan, ka slēpošanas trase maz kaitējot dabai, un gājēji izbradājot daudz vairāk. Bet ja salīdzina ar laiku pirms 30 gadiem, slēpošanas trases tur neveidoja ar smago tehniku, sniega močiem, neraka elektrības kabeļus. Tāpēc tāda trases uzturēšana šobrīd ne ar ko neatšķiras no tā haosa, kas vēl pirms pāris gadiem tur darījās ar krosa močiem un kvadracikliem. Un vispār tas ir smieklīgi, ka salīdzina Zilos kalnus ar citām slēpošanas trasēm Latvijā. Zilie kalni un Lielie Kangari reāli ir tikai divi unikāli ledāja veidojumi Latvijā, un arī Lielajos Kangaros ir visādi ierobežojumi (piemēram, neļāva būvēt asfaltētu ceļu, nav dzirdēts, ka tur būtu FIS slēpošanas trases). Ogrē jau tā gandrīz vairs nekā dabīga, skaista nav, pat pēdējais parciņš centrā iznīcināts, un dome atļāva izcirst mežu pie estrādes tam estrādes prihvatizatoram (ja kāds to nepamanīja, tur palikušas tikai atsevišķas priedes un pārsvarā mazvērtīgie koki), kur tad lai liekās tie Ogres tūkstoši, kad grib doties pie dabas?
Hm • 2019. gada 24. janvārī, 17:56
Vairākkārt piesauktā "oficiālā trase". Diez kas nosaka vai trase ir "oficiāla" vai nē ? Vai tik ne apsaimniekotājs ? Un apsaimniekotājs nosaka ka tā ir trase. Vai varbūt kādam gribās FIS atzinumu ?
RR • 2019. gada 24. janvārī, 15:39
Kristapam...slēpošanas trase ir VIENĪGĀ vieta, kur OZK var slēpot slidsolī, reāli tie ir 1.5 līdz 2 mēneši ziemas periodā. Bet taciņu, kur ar bērnu izstaigāties ir 10x vairāk...un neesi tizls, nestaigā pa trasi.
Kristaps • 2019. gada 24. janvārī, 12:54
Mežā mazāk dzirdami trokšņi, bērnam ir vairāk kur paskriet, daba tuvāk un nav jāiet pāri liekai ielai. Pa to celiņu droši var braukt arī ar slēpēm. Nekāda vaina. ZK tā NAV OFICIĀLA trase, tas primāri joprojām ir publiski pieejams mežs. Ogres apkārtnē ir pietiekami vietas kur netraucēti izslēpoties.
Kristap • 2019. gada 24. janvārī, 11:24
Vai arī ej gar pa gājēju celiņu gar šoseju, tas ir ļoti skaisti notīrīts. Un vai zini ko? Slēpošanas trase atrodas tik pat tuvu šosejai, kā gājēju celiņš, tā kā tu nevari aizbildināties ar netīro gaisu ;)
Kristap • 2019. gada 24. janvārī, 11:22
Tad ej pa kalna pusi, gan bērnu laukumiņu ;) Un es zinu ka tur ir speciāli bērta vasarā smilts, lai viss būtu līdzens.
Kristaps • 2019. gada 24. janvārī, 10:31
Tiem kuri iesaka staigaat pa kalna kori ... varbūt slēpojiet pa kalna kori un pa gājēji trepītēm ? Kā lai es ar mazo pastaigājos pa mežu ? Kā lai ratus uzstumji pa trepēm, kā lai nostumju ? Kā lai tajā kalnā uzbraucu ? Varbū ņemiet un slēpojiet paši tur ? Kā staigāju pa "trasi" tā staigāšu ... Priecājaties ka vēl pa špūri nebrienu.
Vox Populi • 2019. gada 24. janvārī, 09:13
skaidrs ka nevaru. Es naktīs daru ko citu, nevis dročīju netā vai mēģinu saprast visu kopumā.
• 2019. gada 24. janvārī, 03:31
(╯°□°)╯
(╯°□°)╯ • 2019. gada 24. janvārī, 03:30
• 2019. gada 24. janvārī, 03:26
(╯°□°)╯
vox populim • 2019. gada 24. janvārī, 02:29
Šķiet, tu pat kopsavilkumu neesi spējīgs sastādīt, kur nu vēl saprast visu kopumā. Kur ir neskaitāmie viedokļi, ka gājēji esot "ebanaškas", maldinošas ziņas, ka parkā viss tiekot darīts no kautkādas citas, ne nodokļu maksātāju naudas, un pieminētie fakti no papīriem ar domes pārstāvju piedalīšanos, kuros redzams, cik viegli var izlemt par labu slēpotāju lobijam, bet diskriminējoši attiekties pret cilvēkiem, kuriem pastaigas laikā būtu vēlami soliņi, uz kuriem apsēsties. Tās ir tiešas amatpersonu darbības sekas, ka tagad pa vēl nesenajām gājēju takām ir slēpošanas Tautas trase, un cilvēki ir sarīdīti viens pret otru.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 7 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet