Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Gada nogalē sagādā prieku līdzcilvēkiem Foto

Aizvadītā gada nogalē ar Ogres novada Sociālā dienesta atbalstu Ogres novadā notika vairākas labdarības akcijas, informē Ogres novada Sociālais dienests.

Šogad akcijā "Shoe box" tika iepriecināti 240 bērni un seniori 
Jau piekto gadu Liene Vaskāne sadarbībā ar Ogres novada Sociālo dienestu decembrī rīkoja labdarības akciju "Shoe box 2018", kurā ar apkārtējo cilvēku atbalstu tika sarūpētas Ziemassvētku dāvaniņas bērniem, jauniešiem un senioriem no Ogres novada.
 
Kā katru gadu, arī šoreiz atsaucība bija liela. Šim aicinājumam atsaucās ap 60 "rūķi" - cilvēki, ģimenes, biedrības, organizācijas, skolas, klases. Kopējo ziedotāju skaitu grūti apkopot. Šajā reizē pie pārsteiguma dāvanām tika 240 cilvēki Ogres novadā (Ogrē, Ogresgalā, Ciemupē, Suntažos. Lauberē, Taurupē) – 155 bērni/jaunieši un 85 seniori.
 
Priecīgie bērni savu paldies ielikuši dažādos darbiņos, zīmējumos, vēstulītēs un mākslas darbos! Liene Vaskāne un Ogres novada Sociālais dienests pateicas par līdzcilvēku atsaucību, atbalstu un dāsnumu visiem dāvinātājiem.
 
Sociālais dienests iesaistās "Laimas" labdarības projektā 
Zīmols "Laima" jau septīto gadu organizēja labdarības projektu "Laimas" labdarības namiņš, kura mērķis bija iepriecināt maznodrošināto, trūcīgo, daudzbērnu un grūtībās nonākušo ģimeņu bērnus ar Ziemassvētku dāvanām. Bērni zīmēja speciālas kartītes un rakstīja savas vēlmes Ziemassvētku dāvanām.


Projektā iesaistījās arī Ogres novada Sociālais dienests, kura darbinieki izvērtēja ģimenes, kurām būtu nepieciešama palīdzība un atbalsts. 200 kartītes ar "Laimas" simbolu tika nogādātas šo ģimeņu bērniem ar lūgumu, aizpildīt tās ievērojot projekta noteikumus. Jau aizpildītās kartītes tika iesniegtas projekta realizētājiem, lai ieņemtu savu vietu "Laimas" namiņā Rīgā. 


Turpinot ikgadējo tradīciju, Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone "Laimas" labdarības namiņā izvēlējās kartīti, lai palīdzētu ienest prieku vienā Latvijas ģimenē. Šogad Valsts prezidenta ģimene piepildīja Ziemassvētku vēlēšanās piecu bērnu ģimenei no Ogres novada.
 
Ogres novada Sociālā dienesta darbinieki no Ogres sociālā centra, Suntažu sociālā centra, Madlienas sociālā centra, Taurupes sociālā centra, organizējot dāvanu saņemšanu, katram bērnam centās sarīkot svētkus, ļaut sajust prieku un to, ka sapņi mēdz piepildīties. Bērnu prieks bija redzams patiesajās emocijās un dzirkstošajās acīs. Arī bērni Labajiem Rūķiem vēlējās pateikt paldies ar saviem zīmējumus vai rokdarbiem, kuri tika nogādāti projekta organizētājiem.
 
Paldies visiem Ogres novadā, kas iesaistījās "Laimas" labdarības projektā. Īpašs paldies Ogres sociālā centra Atbalsta nodaļai ģimenēm ar bērniem par degsmi un entuziasmu. Kopīgiem spēkiem tas mums izdevās!
  
Ar saldumiem Ziemassvētkos iepriecina bērnus un seniorus
2018.gada nogalē, sagaidot Ziemas saulgriežus, Ogres novada Sociālais dienests iepriecina savus klientus – gan seniorus, gan bērnus ar invaliditāti, gan audžuģimenēs esošos bērnus, gan mūsu Ģimenes atbalsta dienas centra (ĢADC) bērnus ar pašmāju ražotāja SIA "Skrīveru saldumi" gatavotajiem kārumiem.
 
Savukārt ĢADC bērni palīdzēja sarūpēt krāšņas apsveikuma kartītes sadarbības partneriem Ziemassvētkos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43135

24. janvārī, 14:53, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet