Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 25.janvāra numurā:

* Lauku ceļi no sniega atbrīvoti, bet atkal gaidāms sniegs!
* Barikāžu kausu šaušanā izcīna Atis Ratnieks;
* Ķegumiešiem 2.vieta "Madlienas volejbola naktī";

* Sagādā prieku, piepildot bērnu sapņus
Sociālā dienesta darbinieki atzīst, ka aizkustina arī tas, cik dažādi ir bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām. Vieni vēlējās saņemt pavisam ikdienišķas lietas – skaistu apģērbu, zābakus, sporta apavus, gultas veļu, segas, skolas somas, pat gultas matraci. Bērnu vēlmju sarakstā bija arī kvalitatīvai laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai noderīgas lietas, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi, skrejriteņi, ragavas, molberts un paliktnis gleznošanai, pat krievu – latviešu – krievu vārdnīca. Bija arī dažādas rotaļlietas, kas veikalu plauktos maksā 50 un vairāk eiro un kuras daudzās ģimenēs ar pieticīgu rocību ir kā nepiepildīts sapnis – galda spēles, LEGO, lelle „Dziedošā Elza”, smilšu glezniņas ar gaismiņām, jaciņa ar briežiem un daudz kas cits. Sociālā dienesta darbinieki kļuva par lieciniekiem tam, ka reizēm sapņi tomēr piepildās.


* Ogrē gads sācies ar iedzīvotāju skaita pieaugumu
"Ja raugāmies skaitliski, tad 2016.gada sākumā visā Ogres novadā iedzīvotāju skaits bija samazinājies par 499 iedzīvotājiem, tostarp 325 Ogrē. 2017.gadā Ogres novadā iedzīvotāju skaits samazinājās par 413, Ogrē – 238. 2018.gadā – 410, Ogrē – 242. 2019.gadā Ogres novadā kopumā mums samazinājums ir par 71 iedzīvotāju, bet Ogrē iedzīvotāju skaits pieaudzis par 39 un Ogresgalā – par 19," informē E.Helmanis.


* Visos novados pieejami lauku attīstības konsultanti


Adreses, tālruņi un pieņemšanas laiki – jaunajā "OVV".


* Ja pats vairs netiec uz veikalu
"Decembra vidū kritu uz ielas un salauzu roku. Bailēs no atkārtotas paslīdēšanas un traumas iešanu ārā samazināju līdz minimumam, tāpēc aktuāls kļuva jautājums par iespēju pasūtīt pārtikas produktus mājās. Traumas ziemā gūst daudzi cilvēki, tāpēc ceru, ka apkopotā informācija lasītājiem noderēs," tā savu rakstu iesāk Anita Zeiliņa.


* Pieci vienkārši gripas laika padomi: ieteic RSU profesore Ludmila Vīksna.


* Ogres NSC jaunie futbolisti izcīna kausu Madonā.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!  

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43138

25. janvārī, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet